Kuchařky Apetit Vína Apetit
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

2017/7

Červencový Apetit je konečně tu a je opět pěkně žhavý! Nechybí ty nejlepší recepty na gril, nové nápady, jak si hravě a chutně poradit s úrodou cuket, osvěžující domácí limonády, neodolatelné ovocné knedlíky, bez kterých by prázdniny nebyly prázdninami, barevné asijské závitky a rolky z těch nejčerstvějších surovin, které jsou pro parné letní dny jako stvořené, nebo třeba originální floats, tedy neobvyklé, ale zcela návykové spojení zmrzliny s nápoji.

Apetit, napsáno s chutí.

Upoutávky z Apetitu

Cuketa

Zelené, žluté, pruhované, dlouhé i kulaté – odteď budete cukety milovat! Stačí pochopit, že menší je lepší, a cesta ke kulinárním skvostům naslano i nasladko, vařeným i zasyrova je otevřená.

Grilparáda

Tohle budete grilovat celé léto! Sepsali jsme ty nejlepší recepty, které jsou letos v kurzu a s nimiž budete hvězdou každé grilovací party. Vyzkoušejte všechno, od předkrmů přes saláty až po fantastická masa!  

Let it roll!

Zveme vás na velké letní rolování! Náplň průzračných závitků i duhových rolek suši se dá obměňovat podle toho, co je zrovna nejčerstvější. A jestli v tom nechcete jet sami, uspořádejte večírek, nachystejte suroviny a pobídněte hosty, aby si občerstvení připravili vlastnoručně!  

Knedlíky & taštičky s ovocem

Jahodové, borůvkové, s třešněmi, nadýchané, křupavé, sypané perníkem, polité máslem... Získali jsme pro vás recepty na ty nejlepší ovocné knedlíky – jsou pohádkově dobré, ale hlavně prověřené nadšenými hosty restaurací, bister i čtenáři kuchařek.

Přidat komentář