Kuchařky Apetit Vína Apetit
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
KOMERČNÍ SDĚLENÍ

ZNÁME VÍTĚZE SOUTĚŽE O MULTIFUNKČNÍ PARNÍ TROUBU ELECTROLUX za 40 000 Kč!

Dokonalý pomocník do domácnosti může být váš.
28. 8. 2017 | Autor: Komerční prezentace

Rekonstruujete kuchyň, nebo jí chcete pouze modernizovat a přemýšlíte i o výměně kuchyňských pomocníků? Pak je tato soutěž přímo pro vás. V následujících čtyřech týdnech budeme totiž soutěžit o TUTO moderní multifunkční parní troubu Electrolux v ceně 38 812 korun!

Jaké jsou její výhody?

Zvládne vše. Od snadných po ty nejnáročnější recepty. Pára zajistí dokonale šťavnaté pokrmy, vláčné bábovky, lahodné, rozpadající se maso, křupavé domácí hranolky. Navíc zvládne péci několika jídel najednou. Usnadňuje práci ve všech směrech. Díky moderním technologiím je také velmi snadná její údržba. Můžete tedy zapomenout na nekonečně drhnutí připečených zbytků jídla. Trouba vás sama upozorní, kdy je zapotřebí zapnout program čištění párou. Díky tomu tak bude stále čistá.

Nemusíte se bát, že byste si s troubou nerozuměli. Má totiž intuitivně ovládaný LCD displej, který vám pomůže troubu nastavit na míru podle připravovaného pokrmu. Obsahuje 220 předvolených nastavení pro širokou škálu jídel. Automaticky zvolí správnou teplotu, vlhkost, ale i dobu přípravy.

SOUTĚŽTE O PARNÍ TROUBU ZA 40 000 KORUN

Jak bude soutěž probíhat? V následujících čtyřech týdnech (od 28. 8. do 25. 9.) VŽDY v pondělí v 10:00 (28. 8., 4. 9., 11. 9. a 18. 9.) najdete v tomto článku novou soutěžní otázku, na kterou je potřeba odpovědět. Pokud odpovíte správně na všechny čtyři, budete zařazeni do slosování o fantastickou multifunkční parní troubu Electrolux.

 

Soutěž již byla ukončena, multifunkční parní troubu Electrolux za 40 000 Kč vyhrává Milena Uhříková z Jablůnky. Gratulujeme!

Komentáře

Obrazek uzivatele
Dobrý den, otázka č.3 se mně neotevřela,nefunguje, můžete se na to podívat. Děkuji a přeji hezký den Zdenka Řeháčková.
Obrazek uzivatele
Dobrý den, Zdenko, vše by už mělo v pořádku. Děkujeme za upozornění!
Obrazek uzivatele
Dobrý den u třech otazek jsem zadal špatný email mám je tedy raději vyplnit znova?
Obrazek uzivatele
Dobrý den, raději vyplňte znova.
Děkujeme.
Obrazek uzivatele
Jééééé díky moc :-) to mám radost :-) doma mě už trouba dosluhuje ..
Obrazek uzivatele
gratuluji

Přidat komentář