OBCHOD

Naučte se péct v páře!

Multifunkční parní trouby získávají na popularitě a není divu - fungují totiž stejně jako profesionální konvektomaty, ve kterých se vaří a peče v profesionálních kuchyních. Navíc pečení v páře má spoustu výhod, šetří čas, energii a samozřejmě i samotné suroviny, které si zachovávají více živin a vitamínů. A vlastně celé vaření a pečení v páře je neuvěřitelně pohodlné. Pokud ovšem víte, jak na to.
26. 9. 2016 | Autor: Komerční prezentace

V Electroluxu moc dobře vědí, že není nad praktickou zkušenost, a tak pro své zákazníky pořádají kurzy vaření, na kterých je naučí multifunkční parní troubu dokonale ovládat. Kurzy vede profesionální kuchař a technolog společnosti Electrolux Antonín Bradáč, který účastníkům kurzu nejen vysvětlí a názorně ukáže jednotlivé funkce trouby, ale prozradí i pár kuchařských fíglů.

Parní troubu jsem pečlivě vybírala, chtěla jsem se co nejvíce přiblížit profi konvektomatům, ale během pár měsíců jsem zapomněla, co všechno umí,” přiznává Darina Sieglová, redaktorka Apetitu. “Na kurzu jsem tak nejen více pochopila principy pečení v páře, ale připomněla jsem si, že v troubě mohu vlastně nejen vařit v páře a také že mám teplotní sondu, což je absolutní pecka,” směje se Darina.

Spoustu lidí překvapí, jak jednoduše lze v páře uvařit přílohu - zeleninu, rýži nebo třeba jen brambory. Je to rychlé a navíc nikdy nic nerozvaříte,” prozrazuje Antonín Bradáč. “Na kurzu vás naučím ale mnohem víc, třeba jak připravit šťavnatou husu, upéct koleno, připravit dokonalý steak nebo rybu. A samozřejmě nechybí ani sladká tečka - až zjistíte, jak snadné je uvařit v multifunkční parní troubě kynuté knedlíky, nebudete je už vařit jinak,” směje se.

Termíny kurzů naleznete na www.pecemevpare.cz včetně spousty rad a tipů. Zde si také můžete stáhnout kuchařku s recepty pro multifunkční parní trouby zdarma.

Související

Exkluzivní kurzy vaření, pečení a grilování v multifunkčních parních troubách

Uvažujete o multifunkční parní troubě, nebo už doma jednu máte? Naučíme vás ji ovládat tak, abyste ji využili na...

Multifunkční parní trouby s Antonínem Bradáčem

Jaké pokrmy můžete připravovat v páře? Jak správně obsluhovat multifunkční parní troubu? Nechte si poradit od...

Soukromá party s Foodtruckem pro výherkyni z Apetit Pikniku

Už jste někde potkali Foodtruck Electrolux? Tohle speciální auto, v němž se skrývá dokonale vybavená kuchyň s...

Vařte, pečte a grilujte v páře!

Vaření a pečení v páře představuje moderní a zdravý způsob přípravy jídla. V multifunkční parní troubě připravíte téměř...

Fíkový dort

Připravte si lahodně nadýchaný ricottový dort s čerstvými fíky a máslovým korpusem podle šéfkuchaře Antonína Bradáče.
reklama

Přidat komentář