OBCHOD

Soukromá party s Foodtruckem pro výherkyni z Apetit Pikniku

Už jste někde potkali Foodtruck Electrolux? Tohle speciální auto, v němž se skrývá dokonale vybavená kuchyň s multifunkčními parními troubami a dalšími spotřebiči Electrolux, jezdí křížem krážem po celé České i Slovenské republice a v červnu zavítalo i na Apetit Piknik, kde si o něj návštěvníci mohli zasoutěžit.
14. 9. 2016 | Autor: Komerční prezentace

Výherkyně soutěže z Apetit Pikniku, usměvavá Bára Gorecká z Máma peče doma, vyhrála Foodtruck na celý jeden den, a to i s kuchařem Mirkem!

Zatímco u Foodtrucku začínala zábava, kuchař Mirek připravil vepřová líčka na jablečném cideru s bramborovo-mrkvovým pyré a kuřecí špíz Shish-Taouk, hummus a salát Tabouleh. Tyto a další recepty najdete na webu Pečeme v páře.

Bára jako hostitelka rozhodně nezahálela, připravila malé občerstvení a jako dezert upekla v multifunkční parní troubě dokonalé čokoládové cupcakes!

A jak se celý zážitek líbil výherkyni Báře?

Takže tuhle sobotu za námi přijeli z Prahy. Pan kuchař Mirek a slečna Kája. A bylo to skvělý. Jídlo luxusní, počasí nádherný, příjemná atmosféra. Den byl skvělý a já se přiznám, že úplně nevím, co k tomu napsat víc, než že děkuju APETITU, ELECTROLUXU a DOBLOGOO za skvělý zážitek, děkuju slečně Kájí za krásné fotky a za to, že byla moc milá, děkuju kuchaři Mirkovi, který byl neskutečně usměvavý sympaťák a připravil nám tohle skvělé jídlo, a taky děkuju všem, kteří dorazili ochutnat a udělali ten den hezčí.

 

Chtěli byste také ochutnat delikatesy z Foodtrucku Electrolux? Sledujte jeho trasu na webu, Instagramu a Facebooku, kde najdete i spoustu zajímavých receptů a tipů do kuchyně.  

Související

Kuřecí špíz Shish Taouk s hummusem a salátem Tabouleh

Pikantní kuře, cizrnová pochoutka a bulgurový salát vás rázem přenesou do jiných zeměpisných šířek!

Známe výherce obou piknikových soutěží!

Na koho se usmálo štěstí a bude si moci užít jeden den s Foodtruckem?

Naučte se péct v páře!

Multifunkční parní trouby získávají na popularitě a není divu - fungují totiž stejně jako profesionální konvektomaty,...
reklama

Přidat komentář