Kuchařky Apetit Vína Apetit
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Novinky

Tipy na víkend 24.–25. 8.

Na Moravu za folklorem a do Prahy na čaj. Takový je program na tento víkend.

Tipy na víkend 17.–18. 8.

Kam vyrazit o nadcházejícím víkendu za zážitky, skvělým jídlem a osvěžujícím chmelovým mokem? Máme pro vás hned několik tipů!

Správná svačina

V zářijovém Apetitu vyšel v rubrice VIP dotazník rozhovor s nutričními terapeutkami Veronikou Pourovou a Andreou Jakešovou, které založily blog Ne hladu a právě vydávají knihu O výživě. A protože s začátkem školního roku začínáme zase dětem připravovat do školy svačiny, povídali jsme si s nimi o tom, co by správná svačina měla obsahovat a proč je důležitá nejen pro děti. Jelikož se celý rozhovor do tištěného Apetitu nevešel, přinášíme vám nezkrácenou verzi tady na webu.

KÁVOVÁ ESENCE BRAZÍLIE

Každoročně Nespresso vytváří limitovanou edici kávy, která je netrpělivě očekávána všemi členy Nespresso Clubu. Milovníky kávy zavádí na další cestu objevování senzorických vlastností výjimečné kávy. Nejnovější limitovaná edice Cafezinho do Brasil se po obrovském úspěchu v roce 2016 vrací, aby opět nabídla intenzivní, výraznou a sametovou chuť. Vaše smysly zavede hluboko do samého srdce pestré Brazílie.

Tipy na víkend 3.–4. 8. 2019

Okurky, med nebo pivo – to jsou kulinární možnosti prvního srpnovévo víkendu. Začíná se už v pátek ve Znojmě, pokračovat můžete v sobotu v Litomyšli nebo na Horním Hradě řečeném Hauenstein.

Tipy na víkend 27.–28. 7.

Vydejte se na za vínem do Letovic, za česnekem do Buchlovic, na tradiční kuchyni do Krkonoš, na guláš do Frenštátu pod Radhoštěm a na maliny do Melenic.

Tipy na víkend 20.–21. 7.

Velmi rozmanitý gastronomický víkend vás čeká na konci třetího červencového týdne. Ochutnat na různých místech republiky můžete vše možné – od street foodu přes guláš až po cvrčky. V Brně se dozvíte zajímavosti o včelách a ve skanzenu na Veselém Kopci vám předvedou starobylá řemesla.

Tipy na víkend 13.–14. 7.

Na Bioslavnosti do Starého Města pod Sněžníkem si zajeďte pro kvásek i kuchařky z edice Apetit, na Francouzské trhy na Kampě zaskočte na sklenku vína, na Pražském pikniku na Střeleckém ostrově nebo na Festivalu chutí v pražské Botanické zahradě si dejte street food, ve skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm obdivujte umění mistra pekaře a do Borovan u Českých Budějovic se vydejte na borůvkové hody. Zkrátka užijte si nabitý gastronomický víkend!

Tipy na prodloužený víkend 5.–7. 7.

Vydejte se o prodlouženém víkendu výpravu za vůní levandule, na zámeckou hostinu nebo festival pro milovníky burgerů!

Tipy na víkend 29.–30. 6.

Folklor, med, pivo a kaše. Takový je výběr témat gastroakcí, které vás čekají poslední červnový víkend.

Stránky

Přihlásit se k odběru Novinky