Kuchařky Apetit Vína Apetit
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Vyšlo nové číslo speciálu masooo!

Letní vydání řídící se heslem „Od čumáčku po ocásek!“ obsahuje 50 stránek věnovaných vepřovému masu a mnoho dalšího...

Tipy na víkend 21.–22. 7.

Tento víkend se vydejte za meruňkami na Moravu, do Krkonoš vyrazte na kyselo a v pražské Botanické zahradě se pusťte za medem. Život na zámku můžete doslova ochutnat ve Žlebech a na asijské dobroty si skočte do bývalého Trojského pivovaru v Praze.

Tipy na víkend 14.–15. 7.: Francouzský trh na Kampě, Bioslavnosti, Sezona Street Food Fest, Tuňákobraní, African Food Festival, Street Food Jam

Druhý červencový víkend přichystal milovníkům dobrého jídla a pití kulinární cestu kolem světa. Do exotické Afriky nebo do gurmánské Francie můžete zavítat v Praze na Kampě a v Troji, celá škála dobrot od libanonského falafelu po nefalšovanou italskou pizzu bude k ochutnání na Street Food Jamu v Holešovicích. Havajského tuňáka si objednejte při Tuňákobraní na Žofíně. V Táboře vás čeká na Sezona Street Food Festu exkurze do ujgurské kuchyně. A kdo razí heslo Všude dobře, doma nejlépe, může se vydat do Starého Města pod Sněžníkem na tradiční i zapomenutá jídla české kuchyně.

Tipy na víkend 7.–8. 7.: Krkonošský festival minipivovarů, Velkopavlovické meruňkobraní, Hamburgerfest

Dospělí mohou vyrazit do Krkonoš na pivo. A co děti? Vezměte je na meruňky!

Tipy na prodloužený víkend: Za vínem na jižní Moravu

Jako by se jihomoravští vinaři domluvili a všichni otevřeli na červencové svátky své sklepy veřejnosti. Kdo zatouží během prodlouženého víkendu po opojném moku, bude mít opravdu z čeho vybírat.

Octů je několik druhů. Umíte je správně používat?

Při přípravě pestrých pokrmů by ve vaší kuchyni nemělo chybět několik druhů octa. Každý má jinou chuť, a proto se hodí i do jiných receptů. Jak se v octech vyznat a použít je tak, aby jídlo doladily co nejlépe?

SaSaZu na filmových vlnách

Červený koberec, filmové hvězdy a vybrané pochoutky. Vypravte se do Varů nejen za kulturním, ale také za kulinárním zážitkem.

Co podniknout s kari pastou?

Redakce časopisu Apetit se na 8. Apetit pikniku poprvé představí v roli kulináře. Ve svém stánku nabídne pod značkou Apetit GANG domácí kari a tři druhy domácí kari pasty (balijskou, thajskou a kambodžskou), které si můžete odnést domů, abyste si aromatickou asijskou lahůdku mohli uvařit i ve své kuchyni.

Prázdninový speciál časopisu Apetit

Léto, dobré jídlo, osvěžující pití a pohoda... To je nový speciál časopisu Apetit!

Vyzkoušejte časopis Apetit zdarma!

Časopis Apetit je psán s opravdovou chutí a vášní pro jídlo.

V Praze vznikl jedinečný pop-up market Manifesto

700 dnů a 100 víkendů: zhruba tak dlouho bude v Praze vedle Masarykova nádraží v provozu kulturně-gastronomický pop-up Manifesto, jenž se poprvé otevřel veřejnosti v pátek 8. června.

Kuchyně jako středobod domácnosti. Kde vám vyrobí tu nejkrásnější?

Kuchyně je většinou středobodem všeho domácího dění. Místo, kde vaříme, stolujeme, bavíme se, zkrátka žijeme naplno každodenní život. Je tolik možností, jak ji zařídit! Zaručeně největší výběr a kvalitu najdete u tradiční české značky HANÁK.

Odborníci radí: Vraťte se do kuchyně a vařte z opravdových surovin

Nedávno proběhla v Kongresovém centru Praha konference FOOD NEWS 2018. Co jsme se na ní od odborníků dozvěděli?

Tipy na víkend: Moravská vína, exotické chutě a gurmánské zážitky

Kam za dobrým jídlem a pitím první červnový víkend?

Dokonalý chuťový zážitek? Spárujte letní menu s osvěžujícím vínem!

Přichystali jsme pro vás další vyladěné menu, ze kterého je už jasně cítit léto! Sommelier Vín Apetit poté k jednotlivým chodům vybral vína, která váš chuťový zážitek ještě umocní...

Srdečně vás zveme na 8. Apetit piknik!

Oslavte s námi léto a přijďte za námi na Apetit piknik! V sobotu 16. června se uskuteční už 8. kulinární trh a gastronomický festival v jednom, pořádaný časopisem Apetit. Letos se opět potkáme ve vinohradském parku Grébovka. Začínáme v 10 hodin. Vstup je pro všechny zdarma.

Tipy na víkend: Dětský gastrofestival, Sektival, Gastrofest v Kutné hoře

Kam o víkendu za dobrým jídlem a pitím? Tentokrát se zabaví i naši nejmenší!

Stránky