Kuchařky Apetit Vína Apetit
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Kam za gurmánskými zážitky i relaxací? Navštivte Spa hotel Lanterna

Procházky nádherně zbarvenou krajinou Beskyd, relaxace ve vyhřátém bazénu, saunování, uvolňující masáž a k tomu jako třešinka na dortu lahodné speciality mistrů kuchařů… Přesně tak může vypadat váš podzimní odpočinkový víkend ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích.
16. 10. 2017 | Autor: Komerční prezentace

Právě tento půvabný kout Beskyd v poslední době objevují nejen milovníci kvalitní relaxace, ale také prvotřídní kuchyně. Není divu. Spa hotel Lanterna si získal renomé mezi gurmány díky svěží a originální gastronomii, která mistrně propojuje valašské tradice s moderními trendy, přičemž inspiraci čerpá i z pravidelných návštěv zahraničních michelinských šéfkuchařů.

Hotel si zakládá na spolupráci s regionálních producenty. Protože se nachází na Valašsku, nechybí v nabídce ani chutné valašské frgály z vlastní pekárny. A zajímavostí je i bohatá hotelová vinotéka, z níž vám vybrané kousky doporučí zkušení sommeliéři.

 

Gastronomii Lanterny můžete zakusit nejen z á la carte v hlavní hotelové restauraci, ale i v intimnějším prostředí zážitkové restaurace Vyhlídka, která se specializuje na šestichodová sezónní menu obměňovaná každé dva měsíce a vždy snoubená s víny jednoho vinařství. V aktuálním podzimním menu si můžete vychutnat vína Kadrnka. Milovníkům nevšedních zážitků doporučujeme také Noc bílých lanýžů. Kuchaři se opět vypraví na podzimní trhy do „lanýžové“ italské oblasti Piemont a z přivezených čerstvých bílých lanýžů a dalších surovin připraví pětichodové menu snoubené s italskými víny, které se bude servírovat 16. listopadu.

Sváteční den 17. listopadu můžete prožít ve společnosti Ladislava Špačka, bývalého mluvčího a dlouholetého přítele prezidenta Václava Havla. Poslechněte si vzpomínky na deset let ve službách prezidenta při čaji o páté. Ladislav Špaček se do Lanterny vrátí ještě 1. prosince, kdy si s ním při Kurzu etikety s degustačním menu osvěžíte své znalosti společenského chování a stolování. O den později se mohou etiketě přijít přiučit i děti.

 

A pokud byste si chtěli bezstarostně pochutnávat i v závěru roku, můžete si ve Spa hotelu Lanterna naplánovat vánoční pobyt se štědrovečerní večeří a samozřejmě také Silvestra.

Ať už do Spa hotelu Lanterna přijedete kdykoli, určitě si kromě gastronomie nenechejte ujít příležitost k relaxaci. Tu si můžete dopřát nejen v komorním hotelovém spa s bazénem, saunovým světem, nabídkou masáží a Beauty salonem. Hosté mají v ceně i neomezený vstup do blízkého Wellness Horal s trojicí termálních bazénů se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C a saunovým světem s populárními saunovými rituály.

Pokud k tomu připočtete krásnou okolní přírodu, komfortní zázemí hotelu a milý personál, na výlet do Spa hotelu Lanterna určitě nezapomenete.

Více informací: www.lanterna.cz

 

Přidat komentář