Kuchařky Apetit Vína Apetit
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Kde koupit kuřecí křídla

Prosím Vás o radu. Máme doma rádi žebírka a kuřecí křídla. Na žebra už vím kam chodit - řezník Kšána na Břevnově - váš tip, děkuji za něj. Zatím jsem ale nenarazila na dobré masité křidýlka - ty co koupí člověk v hypermarketu jsou vhodné tak leda na vývar. Poradíte mi, ideálně kdyby byly BIO, ale není to podmínka? Tedy u pana řezníka Kšány jsem se ještě nezeptala, zdálo se mi, že tam moc kuřecí nemá.Děkuji moc!!!
Obrazek uzivatele
Informace, kde koupit biokuřecí maso, najdete na www.biokureci.cz. Další zajímavá adresa je www.jehnecimaso.cz, kde sice nemají křídla, ale jiné vysoce kvalitní drůbeží maso ano.
Obrazek uzivatele
Nejmasitější (nebio) kuřecí křídla dostávám pravidelně, pokud si je objednám v nákupu do domu na www.potravinydomu.cz Zrovna před pár dny jsem je dělala a byla to pohádka, jen případně doporučuju si objednat víc balení, protože jak jsou křídla masitá, tak jich v balení moc není, nevešla by se:-)
Obrazek uzivatele

Pokud nebio, tak osobně teď nejvíc kupuju maso v Globusu. Obecně se to tam vyplatí, ale třeba když jsou nějaké akce, tak je to o to lepší. Třeba teď tu mají kuřecí čtvrtky za 40 Kč, to je podle mě fajn cena.