0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

22. úkol: Brambory

22. úkol: Brambory
sdílet:
Dnes hrajeme o kuchařku Brambory!

Velká prázdninová výzva dnes vede obcí s příznačným názvem Brambory. To samozřejmě nemohlo zůstat bez povšimnutí a pořádného úkolu.

Právě dnes je jeho čas: Dejte si cokoli, co obsahuje brambory. Ideálně nové brambory, ale to samozřejmě není podmínkou. Pokud jídlo náhodou sníte přímo v obci Brambory a přesvědčíte nás o tom na fotce, máte šanci získat kuchařku od Florentýny dle svého výběru.

Za splnění dnešního úkolu ale můžete vyhrát kuchařku Brambory z edice Apetit, plnou dokonalých receptů z brambor! Stačí váš výtvor vyfotit a sdílet na Instagram s hashtagy #prazdninovavyzva2017 #kucharkaprodceru #casopisapetit. Sdílet můžete i na Facebooku, podmínkou je kromě označení hashtagy také označení Kuchařky pro dceru i Apetitu. Jak na to? To se dočtete ZDE.

Inspirujte se našimi bramborovými recepty!

Autor: Eva.Dvorakova

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Co je to nezdravé hubnutí a jak škodí zdraví?
  • Zdraví a výživa

Co je to nezdravé hubnutí a jak škodí zdraví?

Internet i knihy jsou plné nejrůznějších způsobů, jak zhubnout. Od jablečné diety, přes nízkosacharidovou, bezlepkovou až po různé hladovky. Jenže ne každá cesta k hubenějšímu já je zdravá. Co si můžete nezdravým hubnutím způsobit? ...

Obchod Apetit