0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

28. úkol: Lov

28. úkol: Lov
sdílet:

Víte, jak s dnešní výzvou souvisí František Ferdinand Karel Ludvík Josef Maria Habsbursko-Lotrinský Rakouský-d’Este? Ano, to je on, kdo proslavil Konopiště svými loveckými choutkami a zanechal tam po sobě neuvěřitelné množství trofejí.

Takže se s ním vydáme na lov, neboť mapa výzvy se právě dostala Konopišti na dohled. Znáte pojem lovecká večeře? To je terminus technicus nebohých domácích kuchařek a kuchařů pro ty dny, kdy není doma pořádně nakoupeno. Tehdy je třeba vyvinout zvláštní snahu ulovit v kuchyni něco použitelného a následně z toho uvařit.

Takže váš dnešní úkol bude lovecký: Vzpomeňte si, jaké jídlo je vaše nejoblíbenější "lovecká večeře", a tohle jídlo dnes soutěžně uvařte.

Inspirace z Apetitu pro dny, když už doma nejsou žádné pořádné zásoby:

Autor: Eva.Dvorakova

Apetit magazín

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami
  • Poradna

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami

Létu sice už odzvonilo, začínající podzim však přináší stále spoustu příležitostí ke společenskému setkání. Dostali jste pozvánku na piknik nebo odpolední víkendové grilování s přáteli a lámete si hlavu, co donést jako pohoštění?...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit