0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

5 otázek a odpovědí k anti-covid opatřením na Apetit pikniku

Apetit piknik
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Záleží nám na vašem zdraví i bezpečí. Proto jsme připravili letní trh na čerstvém vzduchu v krásném parku Grébovka, který nabízí dostatek prostoru pro všechny návštěvníky. Abychom si všichni Apetit piknik užili v pohodě a klidu, máme pro vás odpovědi na pět nejčastějších otázek, které nám kladete v souvislosti s aktuální výjimečnou situací.

1. Kolik návštěvníků může letos přijít na Apetit piknik?

Velkorysé prostředí Grébovky nabízí dostatek prostoru pro všechny návštěvníky a také dostatečné rozestupy mezi prodejními stánky. Žádné omezení vstupu proto nemáme, ale počet příchozích budeme po celý den bedlivě sledovat. Pokud by snad mělo dojít k přeplnění kapacity, vchod omezíme. Park ale zavřít nemůžeme, tak se nikdo nemusí obávat, že by se na Apetit piknik nedostal. Těšíme se na vás všechny!

Ještě jste se nerozhodli? Přečtěte si 10 neodolatelných důvodů, proč za námi v sobotu 19. června do Grébovky přijít.

2. Můžu na Apetit pikniku platit bezkontaktně?

Ano, hotovost vůbec nepotřebujete, hotově dokonce u žádného stánku nezaplatíte. Letošní piknikovou novinkou je možnost platit kartou, chytrým mobilem či hodinkami. Návštěvníci, kteří kartu nevlastní, mohou přijít s hotovostí a tu si vložit na speciální piknikovou kartu, kterou pro ně budeme mít připravenou. Prodejci ale hotovost přijímat nebudou.

3. Potřebuji do parku respirátor?

Ano, vezměte si ho pro jistotu s sebou. Doporučujeme dodržování dvoumetrových odstupů. Pokud budou odstupy dodrženy, tak na volném prostranství parku respirátor nepotřebujete. Může se ale stát, že se ocitnete na místě s vyšší koncentrací návštěvníků, pak bude dobré mít respirátor po ruce.

Aktuální platná nařízení zakazují shlukování, a proto jsme pro letošní rok vypustili většinu workshopů. Návštěvníkům také doporučujeme, aby pro své bezpečí využili možnost sledovat program Apetit stage na LED obrazovce a neshlukovali se u pódia.

4. Bude v parku dezinfekce?

Ano, jako každý rok máme pro návštěvníky veškeré hygienické zázemí včetně toalet a umýváren se stojany s dezinfekcí. Dezinfekce bude také na každém prodejním místě.

5. Potřebuji na Apetit piknik platný test s negativním výsledkem na covid?

Ano, doporučujeme, abyste si ho vzali s sebou, popřípadě potvrzení o prodělání nemoci nebo o očkování. V souladu s aktuálně platnými opatřeními vás může kontrolovat například hygiena.


Opakování matka moudrosti, a tak ještě jednou přehled tři základní doporučení, díky kterým bude Apetit piknik bezpečnější. Moc vás všechny prosíme:

  1. Používejte dezinfekční gely
  2. Plaťte bezkontaktně
  3. Udržujte dvoumetrové rozestupy


Hurá, Apetit piknik začíná už za pár dní! Těšíme se na vás v sobotu 19. června 2021 od 10 hodin v parku Grébovka.

10. Apetit piknik

19. června 2021 od 10 do 20 hodin
Park Grébovka, Praha 2
Vstup ZDARMA pro všechny
Facebooková událost 10. Apetit piknik

1. Dny Apetit

19.–27. června 2021
Facebooková událost 1. Dny Apetit
Aplikace Dny Apetit

Související články

Apetit magazín

Co se stane s vaším tělem, když budete jíst každý den chleba?
  • Zdraví a výživa

Co se stane s vaším tělem, když budete jíst každý den chleba?

Chléb v nejrůznějších podobách provází lidský jídelníček od pradávna. Protože ho lze snadno a levně připravit, navíc je jeho použití všestranné a univerzální, stal se základní potravinou a důležitým pokrmem mnoha lidí po celém světě. S...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč