Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Setkání s autorkami Edice Apetit a křest kuchařky Ryby a plody moře

Setkání s autorkami Edice Apetit a křest kuchařky Ryby a plody moře

Setkejte se s autorkami kuchařek Edice Apetit. Budeme rozdávat dárky do kuchyně.
11. 4. 2012 | Autor: redakce Apetitu

Těšíme se na vás ve čtvrtek 19. dubna od 16.30 do 18.30 v knihkupectví Kanzelsberger na Andělu v Praze (najdete ho u vchodu do stanice metra). Za nákup kuchařky nebo kuchařek dostane každý čtenář zástěru Apetit v hodnotě 160 Kč.

Na co se můžete těšit? Představíme vám časopis Apetit a kuchařské knihy, které v redakci vznikaly. Nahlédnete do zákulisí jejich přípravy a seznámíte se s jejich autorkami. Pomůžete nám slavnostně pokřtít kuchařku Ryby a plody moře. Zvědaví čtenáři se můžou redaktorek zeptat na vše, co je zajímá z tvorby časopisu a kuchařek. Prozradí vám, které jsou jejich nejoblíbenější recepty a co byste měli určitě ochutnat. Přijďte se ve čtvrtek 19. dubna seznámit s redaktorkami časopisu Apetit a spolu s kuchařkami si odnést i praktický dárek do kuchyně.

Nemůžete za námi přijít? Kuchařky z Edice Apetit si můžete prolistovat také online. Všechny publikace koupíte v e-shopu na Apetitonline.cz, ve vybraných stáncích, v síti knihkupectví Kanzelsberger a prodejnách Datart. Cena každé publikace je 299 Kč.

Přidat komentář