Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Už se to červená! Jahodobraní na Jiřáku

Už se to červená! Jahodobraní na Jiřáku

Přijďte oslavit letošní jahodovou sezonu na farmářské tržiště.
12. 6. 2012 | Autor: redakce Apetitu

Na červených ovocných plodech si pochutnáte na jahodobraní. Koná se v sobotu 16. června v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad. Šťavnatá oslava je především o sladkém sezonním ovoci. Na jahodobraní koupíte čerstvě sklizené české jahody za akční ceny. Ochutnáte jahodové delikatesy jako jahodové suši, mojito, jahodové koktejly z biomléka, jahodový cheesecake, studenou jahodovou polévku, zmrzlinu a jahodové sladkosti.

Pro návštěvníky bude připraven zajímavý program a jedno zpestření. Kdo přijde oblečen od hlavy až k patě v červené a dorazí mezi 10. a 11. hodinou k čokoládové fontáně, dostane jahodový špíz. Ten může rovnou vykoupat v tekuté čokoládě, která bude přímo uprostřed tržiště připravena pro všechny návštěvníky. Vyrobit si můžete také vlastní jahodový hrnek. Ke zpříjemnění slunného odpoledne zahraje oblíbený electroswing a společně s tanečním studiem Dancers’ club si zatancujete ve žhavém rytmu latino.

Pokud vás přepadne chuť na jahody i další sobotu, vyrazte na jahodobraní na Náplavku. K ochutnávání jahodových specialit zazpívá duo Brownies, uvidíte divadelní představení Bananatrip nebo se můžete zapojit do mezigenerační kuchařské dílny. Program celého jahodobraní najdete na www.farmarsketrziste.cz.

Připravila Irena Vaňková


Přidat komentář