Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Info ikona

Zveme vás na party La Bottegy a Puma Social Clubu

Nový design, nová kolekce, nové sezení, a hlavně nové dobroty!
10. 4. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Buďte mezi prvními, kdo ochutná kulinářské vychytávky z La Bottega per PUMA. Už dnes večer 10. dubna od 19 hodin se můžete přijít podívat, jak to vypadá, když se spojí sportovní značka s italským šéfkuchařem Riccardem Lucquem. Speciality z proslulého pražského bistra La Bottega di Finestra se budou podávat v Puma Social Club Storu. Tento stylový prostor v pražské Maiselově ulici totiž zahajuje novou etapu.

Unikátní prostor, ve kterém můžete koupit trendy oblečení, jen tak sedět se známými u kávy nebo jednou za čas navštívit originální party, zaplní zajímavá společnost. Nabízet se budou nejrůznější značky, výborná káva i drinky od mistrů z La Botegga per PUMA. A nebyl by to správný večírek, kdyby nebylo co poslouchat. O muziku se postarají DJové Ivan MpTrojan (Jiří Burian) a Groovyluvah (Radek Honc). Událost najdete také na Facebooku: http://www.facebook.com/events/325583800878319/
 
Pokud vám to tentokrát nevyjde, nemusíte zoufat. Dobroty La Bottega per PUMA si budete moci v PUMA Social Club Storu dát, kdykoli sem zajdete.

Přidat komentář