Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Červnové pivní slavnosti II.

Červnové pivní slavnosti II.

Letní počasí volá po zchlazení. Jak jinak se lépe osvěžit než oroseným českým, právě natočeným pivem! Kde si můžete vybrat z mnoha druhů, najdete ve výběru pivních slavností, které se konají v druhé polovině června v různých krajích České republiky.

11. 6. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Bernard Fest, Humpolec


V pátek 21. a sobotu 22. června se koná humpolecký pivní festival. Jednodenní vstupné pořídíte za 340 Kč, dvoudenní za 440 Kč. Součástí festivalu jsou i prohlídky pivovaru zdarma.
Info: www.bernardfest.cz

Břeclavský pivní minifest, Břeclav


Na sobotu 22. června se plánuje břeclavský minifest v areálu Pod Zámkem. Cílem festivalu je ukázat lidem i malé pivovary a méně známá piva. Nebudou chybět ani klasické pivní pochutiny.
Info: www.breclav.org

Slavnosti pivovaru Krušovice, Krušovice


Chcete-li si prohlédnout vnitřek krušovického pivovaru, ochutnat nový krušovický speciál Krušovické Pšeničné a naživo si poslechnout známé české kapely – Monkey Business, Kryštof nebo Clou, přijeďte v sobotu 22. června do Krušovic.
Info: www.heinekenceskarepublika.cz

Beerfest, Olomouc


Od středy 26. do soboty 29. června se koná olomoucký Beerfest. K ochutnání bude přesně sto značek piv – od notoricky známých až po menší lokální pivovary. Festival se každoročně chlubí skvělým hudebním programem a nezklame ani letos. Zahrají kapely Polemic, Kryštof, Mig 21, Sunshine nebo Václav Neckář se skupinou Bacily.
Info: www.pivnifestival.cz

Připravila Nikita Rybová

Přidat komentář