Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Info ikona

Tip na neděli: letní Restaurant Day

Ochutnejte jednodenní restaurace. V Praze a nebo třeba kdekoli jinde na světě…
15. 8. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Říkáte si, proč otevřít restauraci jen jeden jediný den? Kouzlo takových míst je právě v tom, že jsou otevřena jen na krátký okamžik, a vy si je o to intenzivněji vychutnáte. V neděli 18. srpna se bude jíst všude po světě. Své pop-up restaurace si otevřou foodies v New Yorku, Tokiu, Helsinkách a dalších metropolích.

Praha nezůstane stranou. Stejně jako v květnu můžete přijít třeba do Boho Pop Up Storu ve Francouzské ulici. Od 11 hodin pořádá majitelka Patricie Madarová akci Boho Deli, na které ochutnáte domácí dobroty od Gazdinky.
 

Proč Restaurant Day

 


Rozproudit život na nečekaných místech, vytrhnout kolemjdoucí ze stereotypu, uspokojit chutě své i ostatních a společně sdílet nadšení pro dobré jídlo a pití – to všechno spojuje pop-up restaurace, nezávisle na tom, kde se zrovna objeví nebo jaké dobroty nabídnou.

V Praze se Restaurant Day koná podruhé, v dalších místech ochutnáte podle toho, zda budou mít chuť otevřít si vlastní jednodenní restauraci i kulináři v jiných českých městech. Více o akci si přečtěte v článku tady.

Kdy: 18. srpna 2013
Kde: celý svět
Info: na Facebooku Restaurant Day Prague nebo www.restaurantday.org

 

 

 

 

 

 

Přidat komentář