Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Postřižinský Cyklozavírák se rozjede 12. října

Postřižinský Cyklozavírák se rozjede 12. října

Již tradiční cyklovyjížďka spojená s ochutnávkami dobrého piva se po roce opět vydá vstříc nové trase. Tentokrát si užijete ‚zahradu Čech‘ – úrodnou Polabskou nížinu.
27. 9. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Pivo nejlíp chutná na kole


Za nulové startovné se vyjíždí 12. října v 10.30 dopoledne od Pivovaru Nymburk. Celá čtyřicet tři kilometrů dlouhá trasa vede rovinatým terénem po polních, lesních i silničních cestách a cyklostezkách. Na cestě čekají cyklisty tři pivní zastávky, během kterých mohou výletníci doplnit síly půllitrem vychlazeného piva. Tradičně nejoblíbenější mezi všemi je druhá zastávka v kerské hájence známé z filmu Slavnosti sněženek. Nedaleko této zastávky se nachází i chata Bohumila Hrabala, legendárního spisovatele a autora filmové předlohy.

Cílem trasy je pivnice Žofín, kde vám načepují chlazené Postřižinské pivo. Celá akce má jednu velkou výhodu – vyzkoušíte nové pivní chutě a snadno si je přitom ospravedlníte najetými kilometry v nohách. Mapu najdete tady, pro více informací o celé akci mrkněte sem.

Něco navíc: Nymburský pivovar přichystal pro všechny zájemce speciální cyklistické dresy s logem pivovaru. Zakoupit je můžete v e-shopu.

Tip redakce


Jestli máte Postřižinský cyklozavírák daleko nebo se vám nechce čekat do 12. října, uspořádejte si svůj vlastní cyklovýlet. Naplánujte trasu a vyrazte s přáteli. Nezapomeňte na pravidelné pivní zastávky pro načerpání sil v místních hospůdkách. Vychutnávejte a pijte samozřejmě jen s mírou – jinak se pohodová vyjížďka rychle stane mlhavou jízdou na vlastní nebezpečí!

Připravila Nikita Rybová

Přidat komentář