Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Zážitkové výlety s Mňam Busy a Mňam Vlakem

Zážitkové výlety s Mňam Busy a Mňam Vlakem

I letos můžete v rámci Grand Restaurant Festivalu vyrazit na gastronomickou jízdu v Mňam Busu nebo Mňam Vlaku. První vyjíždí už 18. ledna.
8. 1. 2014 | Autor: redakce Apetitu

V průběhu Grand Restaurant Festivalu vyjedou následující zážitkové vlaky a autobusy:

18. ledna Tajný Mňam Bus
Účastníci jízdy nebudou znát nic víc než místo a čas setkání. Jaké tři restaurace navštíví, se dozvědí až v průběhu akce. Napínavé, co říkáte?

19. ledna Mňam Bus s časopisem Apetit

Lahůdková jízda s redaktorkou Darinou Sieglovou, která se s vámi podělí o své recepty, gastrozážitky a tipy. Během výpravy se podíváte do pražských podniků Mandarin Oriental Hotel, Prague, Essensia, Blue Wagon a Francouzská restaurace Art Nouveau.

25. ledna Singles Mňam Bus

Pro nezadané, ale i zadané, kteří chtějí poznat nové přátele se zájmem o gastronomii. Postupně projedete podniky V Zátiší, Terasa U Zlaté studně a skončíte v baru hotelu Kempinski. Nebojte se nastoupit!


Grand Restaurant Festivalu se účastní 83 TOP restaurací.


1. a 2. února Mňam Vlak
Dvoudenní výlet přes Ostravu do Rožnovských pivních lázní za relaxací, regionálními specialitami a uměním

8. února Mňam Bus po Praze

Zážitková jízda pro gurmány, kteří mají rádi ověřenou klasiku a nepotřebují změnu. Podíváte se do pražských restaurací Miyabi, Chateau St. Havel a School.

9. února Vegetariánský Mňam Bus

Konečně zážitek pro ty, kteří nejedí maso nebo si ho nedávají tak často. Bezmasá menu nabídnou restaurace Secret of Raw, Mlýnec a Casa De Carli.

15. února Farmářský bio Mňam Bus

Další výlet bude mimo Prahu na Angusfarm do Soběsuk, kde účastníky čeká tříchodová festivalová degustace, prohlídka farmy a škola míchání tataráku.

23. února Mňam Bus za příběhem jídla
Z farmy Košík do Chateau Mcely aneb nevšední kombinace farmářské usedlosti s luxusním hotelovým resortem. Těšte se na tříchodové degustace a prohlídky podniků.Festival labužníků


Grand Restaurant Festival je zimní svátek všech milovníků dobrého jídla a pití, který se koná od 15. ledna do 28. února 2014. Během něj můžete ochutnat nejlepší české restaurace, které se umístily v aktuální publikaci Maurerův výběr Grand Restaurant. Letošním vítězem žebříčku se stala zámecká restaurace Piano Nobile v Chateau Mcely. Degustace do festivalových restaurací koupíte od 250 Kč na www.grandrestaurantfestival.cz. Vybírat můžete základní, dvouchodovou nebo tříchodovou degustaci i s nápoji.

Přidat komentář