Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Ochutnejte mladá vína roku 2008

Ochutnejte mladá vína roku 2008

30. května | Vinařství Tanzberg otvírá své sklepy. Kromě stálé nabídky budete mít možnost ochutnat i mladá vína roku 2008. Degustace asi 20 vzorků se odehraje v historickém sklepě z rudolfinské doby, jenž je místem s dlouhou vinařskou historií – mimo jiné se zde poprvé na našem území vyráběl sekt, a to tradiční šampaňskou metodou. V prostorách vinotéky je možnost vína z produkce vinařství Tanzberg nejen ochutnat, ale samozřejmě i zakoupit.
19. 5. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Co: Otevření sklepů a oslava 10. výročí vinařství Tanzberg
Kdy: Sobota 30. května od 11.00 do 20.00
Kde: vinařství Tanzberg
Za kolik: 100 Kč (cena zahrnuje volnou degustaci, pochutiny a občerstvení k vínu, hudební produkci). Vstupenky na degustaci obdržíte na základě objednávky nebo si je můžete zakoupit ve vinařství před akcí, ale také přímo v den konání akce. Vstupenky jsou slosovatelné a na tři výherce čekají unikátní ceny!
Info: Na telefonu 606 294 910 a 724 283 933 nebo na e-mailu tanzberg@tanzberg.cz
Web: www.tanzberg.cz

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost ochutnat vína nového ročníku přímo ve vinařství Tanzberg. Na děti čeká speciální program, na dospělé zase cimbálová muzika i možnost setkat se s osobnostmi světa vinařství v ČR nebo pohovořit se zakladatelem vinařství Dr. Vladimírem Železným. Cyklisté mohou vyrazit na výlet po okolí (vinařství je součástí cyklostezky). S noclehem si není třeba lámat hlavu, v 5 km vzdáleném Mikulově je všem zájemcům plně k dispozici stejnojmenný hotel Tanzberg (dříve Rohatý krokodýl). Víno je možné si jednoduše zakoupit i přímo v hotelu. (Hotel Tanzberg, Husova 8, Mikulov, tel. 519 510 692)

Přidat komentář