Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Galavečer růžového vína

Galavečer růžového vína

24. dubna | Slavnostní večer Gastronomie a růžové víno proběhne v Národním domě na Vinohradech. Přestože je určen spíše vinařům a odborníkům, může se ho zúčastnit i veřejnost. „Cílem galavečera je seznámit účastníky se současnými trendy v konzumaci růžových vín, představit způsoby jejich servírování a také doporučit pokrmy, které se k růžovým vínům hodí. Součástí galavečera bude samozřejmě také představení nejvydařenějších moravských a českých růžových vín a jejich typických vlastností,“ uvedl Ing. Petr Marcinčák, člen Rady Vinařského fondu.
24. 4. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Co: Gastronomie a růžové víno
Kdy: Pátek 24. dubna 2008
Kde: Národní dům na Vinohradech, náměstí Míru 9, Praha 2
Za kolik: Cena vstupenky na místě činí 1500 korun, při objednání e-mailem (galavecer@ruzove.cz) se její cena snižuje na 700 korun.

Během galavečera budou prezentovány nejlepší pokrmy vhodné k našim růžovým vínům a také nejlepší míchané nápoje z růžového vína. Součástí slavnosti budou i různá hudební vystoupení – k nejatraktivnějším bude zcela jistě patřit vystoupení houslového dua Femme Fatale. Po celý večer bude probíhat pochůzková degustace moravských a českých růžových vín.

Přidat komentář