Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Biodožínky 2009

Biodožínky 2009

13. září | Přijďte oslavit již 6. ročník Biodožínek, které opět propuknou druhou zářijovou neděli v areálu ekocentra Country Life v Nenačovicích u Berouna. Čeká na vás zajímavý program, spousta dobrého a zdravého jídla a pití, široký sortiment biopotravin a dalších ekologických výrobků.
16. 7. 2009 | Autor: redakce Apetitu
Co: Biodožínky 2009
Kdy: Neděle 13. září 2009 od 10 do 17 hodin
Kde: Areál ekocentra Country Life, Nenačovice
Za kolik: děti 10 Kč, dospělí 30 Kč
Info: www.countrylife.cz/biodozinky

Letošním hlavním bodem programu bude vystoupení legendární skupiny Spirituál kvintet. V přednáškovém sále na vás čeká řada zajímavých přednášek a filmů – vše v duchu zdravého životního stylu a ekologie. Budou promítány filmy – Architekt odpadu a Home – propagující myšlenku trvale udržitelného rozvoje a bojující o záchranu naší planety.

Pro nejmenší je připravena řada dětských her a soutěží, pohádkové loutkové představení Ivety Duškové a Petry Bílkové Dva kamarádi a vystoupení dětí z Waldorfské školy v Jinonicích.

Prostřednictvím exkurzí budete mít příležitost zjistit, jak funguje ekofarma a biopekárna, které jsou součástí ekocentra Country Life. Možná dostanete chuť i na něco z širokého sortimentu produktů a ve vzorkové prodejně Archa si je za „dožínkové ceny“ nakoupíte. Připravena bude i bohatá biotombola.

Přidat komentář