Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Svíčková pečeně

Average: 3.2 (9 hlasování)
Jsou to paradoxy! Právě u nejobdivovanější položky české kuchyně nikdo neví, jaká je vlastně ta pravá... My vám proto krok po kroku předvede verzi, která má k ideálu proklatě blízko.

Recept:

Svíčková pečeně

Jsou to paradoxy! Právě u nejobdivovanější položky české kuchyně nikdo neví, jaká je vlastně ta pravá..My vám proto...

Komentáře

Obrazek uzivatele
Kterej idiot tam přidal tu hudbu do toho videa? Vůbec není rozumět mluvenému slovu!
Obrazek uzivatele
Jasná zpráva. Byl to umělec a nebo nějaký ufoun... Taky jsem to patřičně komentoval. :-)
Obrazek uzivatele
Kdo se to vrátil z nějaké jiné galaxie a dal k mluvenému slovy ty příšerné zvuky, které zcela chvílemi přehluší svým nepříjemným zvukem komentář? To byl umělec ? Tak ven s ním. To je nepatřičné šeredně rušivé u všech receptů a tady ještě navíc u českého klasického receptu dvojnásob, nebo to snad autor chce říci, že to nemá chybu ? Není to ani moderní ani hezké, jen pisklavé prapodivné zvyjz, kteréí tahají za uši, a pak je nasnadě tento recepz t opustit a neposlouchat. Pak je to zase zbytečné ho tady mít. Tak co s tím? Babo raď.Můj názor je - vyhodit ony hudební skřeky a bude to fajn recept i na poslocuhání zvláště, když je hlas dámy tiše medově sladký a tak i velmi příjemný.
Obrazek uzivatele
Dobrý den, Vladimíre,
mrzí nás, že Vám formát videa nevyhovuje, nicméně hudební podkres je součástí zvukové stopy a nedá se od mluveného slova v této fázi již oddělit. Video je několik let staré a nemůžeme do něj už zasahovat. Mezitím se trend posunul spíše k tomu, že se mluvené slovo naopak opuští, videa se zkracují, vše se vyjadřuje nikoli doprovodným komentářem, ale pouze obrazem (doplněným o krátké texty) s hudebním podkresem. Samozřejmě každému nemusí hudba pod videem vyhovovat. V případě nekomentovaných videí se dá ale jednoduše vypnout zvuk, informační hodnota zůstane zachována a divák si může pustit (třeba z magnetofonu :-) ) muziku, která se mu zamlouvá.

Přidat komentář

Související recepty

Svíčková s Amnesty

2.714285

Jak připravit dokonalý steak

2.7

Bleskové ragú s červenou čočkou

3
REKLAMA