Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Tipy na víkend 18.–19. 1.

V lednu příroda odpočívá a nabírá síly a podobně se to má i s gastronomickými akcemi. Na většinu venkovních festivalů je ještě zima, a tak se milovníci dobrého jídla musí uchýlit pod střechu. Ale už se blýská na časy: v Praze 7 na Heřmanově náměstí jako předzvěst dalekého jara po krátké odpočinkové pauze otevřeli první letošní farmářský trh.
15. 1. 2020 | Autor: redakce Apetitu

Grand Restaurant Festival 2020

15.–29. 1., vybrané restaurace po celé ČR

Příležitost ochutnat za příznivou cenu jídlo i z velmi exkluzivních restaurací nabízí až do 29. 1. Grand Restaurant Festival. Seznam restaurací, ukázky festivalového menu i podmínky účasti hledejte zde 

Vstup: menu pro 1 osobu v závislosti na vybrané restauraci a počtu chodů 300 Kč, 600 Kč nebo 700 Kč

 

Tatarákový víkend 

17.–19. 1., Praha 2, Římská , restaurace a minipivovar Osseg

Máte-li to rádi syrové, vydejte se na tatarské bifteky do Ossegu. Speciální víkendové menu nabídne hned pět různách stylů populárních tataráčků: od telecího přes srnčí až po pstruží, pro ty, jež syrové maso děsí, trojici doplňuje tatarák z tvarůžků či hub.

Vstup: ceny podle jídelního lístku

 

 

 

 

 

 

 

Košt ovocných pálenek a kysaného zelí

18. 1., 14.00–21.00, Mikulčice, Kulturní dům

Ochutnat a porovnat ovocné pálenky a kysané zelí se vydejte na Moravu do Mikulčic. Občerstvení na sousedskou akci připravily místní stařenky a o atmosféru se postará cimbálová muzika.

Vstup: info na místě

 

Zelňačka pod sjezdovkou

18. 1., od 10.30, Velké Vrbno, chata Olšanka

Soutěž ve vaření zelňačky a ochutnávka výsledných polévek si můžete užít v Jeseníkách. Máte-li radši kus masa, těšte se na grilování. Program bude zajištěn i pro děti.

Vstup: info na místě

 

Absolut Recykled

3. 1.–15. 2., Praha, Masarykovo nádraží

Nejen o víkendu se můžete zajít podívat na světelnou instalaci Absolud Recykled v hale pražského Masarykova nádraží. Umělecký objekt, jehož autorkou je výtvarnice a návrhářka Radka Salcmannová, vznikl z vysloužilých barových židlí a 562 lahví vodky Absolut vyrobených částečně z recyklovaného skla. Celá světelná socha je doplněna videoprojekcí.

Vstup: zdarma

Přidat komentář