Kuchařky Apetit DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Tipy na víkend 18.–19. 1.

V lednu příroda odpočívá a nabírá síly a podobně se to má i s gastronomickými akcemi. Na většinu venkovních festivalů je ještě zima, a tak se milovníci dobrého jídla musí uchýlit pod střechu. Ale už se blýská na časy: v Praze 7 na Heřmanově náměstí jako předzvěst dalekého jara po krátké odpočinkové pauze otevřeli první letošní farmářský trh.
15. 1. 2020

Grand Restaurant Festival 2020

15.–29. 1., vybrané restaurace po celé ČR

Příležitost ochutnat za příznivou cenu jídlo i z velmi exkluzivních restaurací nabízí až do 29. 1. Grand Restaurant Festival. Seznam restaurací, ukázky festivalového menu i podmínky účasti hledejte zde 

Vstup: menu pro 1 osobu v závislosti na vybrané restauraci a počtu chodů 300 Kč, 600 Kč nebo 700 Kč

 

Tatarákový víkend 

17.–19. 1., Praha 2, Římská , restaurace a minipivovar Osseg

Máte-li to rádi syrové, vydejte se na tatarské bifteky do Ossegu. Speciální víkendové menu nabídne hned pět různách stylů populárních tataráčků: od telecího přes srnčí až po pstruží, pro ty, jež syrové maso děsí, trojici doplňuje tatarák z tvarůžků či hub.

Vstup: ceny podle jídelního lístku

 

 

 

 

 

 

 

Košt ovocných pálenek a kysaného zelí

18. 1., 14.00–21.00, Mikulčice, Kulturní dům

Ochutnat a porovnat ovocné pálenky a kysané zelí se vydejte na Moravu do Mikulčic. Občerstvení na sousedskou akci připravily místní stařenky a o atmosféru se postará cimbálová muzika.

Vstup: info na místě

 

Zelňačka pod sjezdovkou

18. 1., od 10.30, Velké Vrbno, chata Olšanka

Soutěž ve vaření zelňačky a ochutnávka výsledných polévek si můžete užít v Jeseníkách. Máte-li radši kus masa, těšte se na grilování. Program bude zajištěn i pro děti.

Vstup: info na místě

 

Absolut Recykled

3. 1.–15. 2., Praha, Masarykovo nádraží

Nejen o víkendu se můžete zajít podívat na světelnou instalaci Absolud Recykled v hale pražského Masarykova nádraží. Umělecký objekt, jehož autorkou je výtvarnice a návrhářka Radka Salcmannová, vznikl z vysloužilých barových židlí a 562 lahví vodky Absolut vyrobených částečně z recyklovaného skla. Celá světelná socha je doplněna videoprojekcí.

Vstup: zdarma

REKLAMA

Přidat komentář