Kuchařky Apetit DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

2020/1

Oslavte s lednovým Apetitem příchod roku 2020! Zbavte se starých kuchařských zlozvyků a vykročte s námi vstříc čerstvým chutím a zážitkům. Vydejte se s námi na silvestrovskou party jízdu kolem celého světa nebo se naučte namíchat lahodné zimní koktejly. Díky lednovému Apetitu si troufnete i na efektní flambované dezerty nebo si uvaříte pestrobarevné polévky, které zasytí a hravě zaženou i následky přílišného slavení. V čísle nechybějí ani jednoduché večeře z jednoho hrnce či pekáčku, vydatná luštěninová jídla, jako stvořená pro začátek nového roku, či kořením vonící indické pokrmy, které zahřejí na těle i na duši.

Apetit, napsáno s chutí.

Upoutávky z Apetitu

Hoří, má panenko

Někdo v zimě zapaluje v krbu či v kamnech, my zapalujeme v pánvích a na talířích! Ohnivé dezerty jsou nejen skvělé, ale také neskutečně efektní, zvláště pokud je hořící donesete v přítmí až na stůl!

Poslední party roku

Oslavujte s námi od východu k západu. Začínáme v Oceánii, kde zapadne slunce nejdřív a kde si ťuknou šampaňským o celých 10 hodin dřív než u nás, a skončíme v zemi karnevalů, kde budou oslavy v plném proudu ještě dlouho po tom, co my už budeme dávno spát… 

Co jíst a vařit v lednu

V obchodech můžete natrefit na mnoho typů čočky, které mají různé využití. Poradíme vám, k čemu se hodí, a nabídneme skvělé recepty.

Pěkně hustě!

Jsou krémové, výživné a husté, že v nich stojí lžíce. Přitom neobsahují ani kapku smetany, a ani lžíci mouky. Jen samou zeleninu, luštěniny, oříšky, semínka... Zkrátka samé chutné věci, které vám po náročných svátcích udělají dobře!
REKLAMA

Přidat komentář