Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

2020/12

Prosincový Apetit, nejočekávanější vydání roku, vychází už 11. 11. 2020. Společně se připravíme na opravdu kouzelné Vánoce, které letos všichni tolik potřebujeme. Upečeme voňavé cukroví a dechberoucí sváteční dezerty, připravíme oblíbené jedlé dárky, rozmazlíme se dobrotami, které nás zahřejí na těle i na duši, uvaříme spoustu rodinných receptů i nezapomenutelnou štědrovečerní večeři.

Přejeme vám příjemné přípravy, klidné sváteční dny a spoustu krásných okamžiků s vašimi nejbližšími, redakce Apetitu

Upoutávky z Apetitu

Cukroví – klasika s novým švihem

Až se letos se svými nejbližšími sejdete u stromečku, oslňte je sladkými kousky, které v sobě dokonale mísí tradiční druhy i chutě se špetkou inovace. Tohle cukroví zmizí dříve, než stačíte rozbalit první dárek!

Co nám vařily maminky

Jídlo od maminky spolehlivě pohladí žaludek i zahřeje u srdce – v redakci jsme vzpomínali, co se u nás doma jedlo o svátcích.

Štědrá večeře

Ve štědrovečerním menu jsme tentokrát spojili tradiční české suroviny a moderní kuchyni. Kapra přitom zastoupil jeho příbuzný amur, který je sice v našich vodách relativním nováčkem, ale svou jemnou chutí si získá i zaryté odpůrce kapra. Poklidné svátky!

Co jíst a vařit v prosinci

Krátké prosincové dny jsou jako stvořené k lenošení – chcete si uvařit něco dobrého, nalít sklenku a uvelebit se u pohádek. Hřejivé dobroty, které připravila naše redakce, můžete spořádat i na gauči zachumlaní do deky.

Přidat komentář