Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

2020/8

Vydejte se se srpnovým Apetitem, který vychází 15. 7., na sluncem zalitou gastronomickou cestu po starém kontinentě! Chvilku můžete strávit v Itálii a dosyta si vychutnat tamní nepřekonatelné sýry, těstoviny či dezerty, poté se přenést na pláž a dopřát si všechny dary moře a nakonec objevit neopakovatelné kouzlo francouzského Bordeaux. Klidně ale můžete zůstat i v našich luzích a hájích a naplno si užít prázdninovou úrodu nebo se naučit několik úprav králíka. Inspirovat se můžete i venkovní kuchyní s otevřeným ohništěm nebo novou kuchařkou „Mami, dáš dobrotu“ plnou bezlepkových vegetariánských receptů pro celou rodinu.

Apetit, napsáno s chutí.

Srpnový Apetit si můžete objednat do schránky. Poštovné je ZDARMA! 

Upoutávky z Apetitu

5 večeří skoro bez vaření

Kdo bych chtěl trávit léto u sporáku? Máme pro vás jednoduché a nápadité recepty, které potřebují jen minimum času i práce.

Co jíst a vařit v srpnu…

Úroda zeleniny je bohatá a políbená sluncem. Konečně jsou tu domácí lilky, fenykl a rajčata. Vychutnejte si je s námi!

Delikátní králík

Králičí maso se pořád drží ve stínu jiných druhů masa. A to je škoda! Má totiž výjimečné nutriční vlastnosti, a pokud víte, jak na něj, můžete ho proměnit v delikatesu.

Láska z dětství

Dort Míša, inspirovaný nanukem s obrázkem medvídka na obalu, chutná dětem i dospělým, kombinace svěžího tvarohu a hebké čokolády totiž nestárne.
REKLAMA

Přidat komentář