Jak se blýsknout, když pořádáte narychlo svolanou akci?

Komerční sdělení
chytré mytí nádobí
Mytí nádobí, ZDROJ: Shutterstock
sdílet:
Konečně jste se po společenském lockdownu viděli s přáteli, načež slovo dalo slovo a oni dostali pozvánku k vám domů na večeři? Co všechno v tak krátkém čase zařídit, abyste domácí večírek zvládli s úsměvem?

Celkem neplánovaně jste se ocitli v roli hostitele a jste nervózní, jestli všechno klapne? Klid! Aby se u vás přátelé cítili příjemně, pokliďte, ale samozřejmě s mírou. Setřete z poliček a stolu prach, prožeňte podlahu vysavačem, odkliďte z dohledu hromady povalujícího se prádla a zútulněte toaletu s koupelnou. Nezapomeňte pověsit čisté ručníky, osvěžit domov příjemným bytovým parfémem a správná atmosféra je navozená. Přehnaná sterilita není třeba!

Servis pod kontrolou

Jediné, co by se během večera mělo precizně lesknout, je nádobí, z nějž budou vaši přátelé jíst. Také se předem ujistěte, že ho máte dostatek a nebudete muset mezi jednotlivými chody odbíhat ke dřezu, abyste opláchli talířek nebo skleničku. Ty trapné chvíle z dětství, kdy jste na návštěvě příbuzných neměli ještě ani dojedený hlavní chod oběda, když už urputná hostitelka vstávala od stolu, aby vám vzala použitý talíř (a bleskově ho ve dřezu vydrhla), si určitě ještě vybavujete… V dnešních domácnostech situaci naštěstí usnadňuje myčka, která nádobí spolehlivě umyje, zatímco vy řešíte ostatní úkoly (nebo se bavíte). Krmíte ji ale těmi správnými mycími prostředky?

Dáváte do myčky ty správné kapsle?

Když chcete, aby byl přípravek šetrný vůči nádobí, ideálně biologicky odbouratelný a efektivně myl, vyplatí se sáhnout po multifunkční variantě. Somat Excellence 4v1 kapsle na mytí nádobí v sobě kombinují prémiový prášek se třemi pevnými gelovými komorami. Fungují proti odolným připáleninám, navíc se hodí  pro jakékoliv talíře, sklenice, hrnky, lahve, hrnce, plasty nebo pánve vhodné do myčky. A co je nejdůležitější — nezanechávají skvrny od vody, takže sklenice na prosecco netřeba leštit. Užijte si svůj zářivý večer!

Somat Excellence kapsle do myčky
ZDROJ: Somat/Henkel
Autor: Komerční prezentace

Apetit magazín

5 triků na dokonalý domácí hamburger
  • Jak na to

5 triků na dokonalý domácí hamburger

Upéct mleté maso, aby bylo šťavnaté a plné chutí, není zas tak složité. Pro dokonalý požitek z domácího burgeru je třeba držet se několika pravidel. Připravili jsme pro vás 5 tipů zaručujících ...
 Chobotnice a oliheň: Pochutnejte si na plodech moře
  • Zajímavosti

Chobotnice a oliheň: Pochutnejte si na plodech moře

Moře ukrývá spoustu živočichů, na kterých si naše mlsné jazýčky rádi pochutnávají – obzvlášť v létě na dovolené u moře. Vedle mořských ryb nebo mušlí můžeme své jídelníčky obohatit i o chobotnice či olihně neboli kalamáry.  ...

Obchod Apetit