Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

To nejlepší od českých a slovenských food blogerů

To nejlepší od českých a slovenských food blogerů - 1 kniha, 49 food blogerů, 71 originálních receptů, 144 stran plných inspirace. V prodeji už od 25. 11. 2016!

Jídlo se má jíst, ale je skvělé o něm i číst. Tohle je výběr food blogerů, kteří nás baví! Někteří svými neotřelými recepty, jiní vtipnými komentáři k nim či krásnými fotkami jídel a dokonalým dekor i food stylingem, další z nich úžasnými dorty anebo jen tím, jak o jídle a vaření přemýšlejí. Užijte si zábavné čtení a taky recepty, které jsme pro vás vybrali z nejzajímavějších českých a slovenských blogů. 

V knize najdete tipy na rychlé večeře, českou klasiku tradičně i netradičně, recepty plné asijských chutí, jídla pro vegany a vegetariány, zdravé i hříšné sladkosti, dokonalé dorty, nejkrásnější perníčky, slané pečivo, ale i dobroty pro radost. 

Upečte si s Florentýnou řepný koláč, připravte si zdravý salát s Bju, ugrilujte si asijský burger podle Kamu, upečte si voňavá skořicová vosí hnízda podle The Story of a Cake či upražte domácí granolu podle My Cooking Diary, pusťte se do kváskového dobrodružství s Maškrtnicí či uvařte bezovou šťávu s Kateřinou Winterovou z Culina Botanica... 

A co teda jíš? * Bjukitchen * Co nového na kopci * Coolinářka * Cuketka * Culina Botanica * Děvče u plotny * Foodissimo * Gastromapa Lukáše Hejlíka * Grosmanová blog * Gurmánka * Home-made * Jídlo a radost * Kamu’s Mise en Place * Kitchen & the City * Kitchen story * Kitchenette * Kublanka * Kuchařka pro dceru * Kuchařka ze Svatojánu * Kuře v podvazkách * Laskominy od Maryny * Lovecký deník * Maškrtnica * Meg v kuchyni * Menu domů * My cooking diary * Nalož to * Nikosův rohlík * Obrázky z lásky * Pěkně vypečený blog * Pradobroty * St(v)ory z kuchyne * Sugartown * The Story of a Cake * Tři kopečky * U Věrušky v kuchyni * ‚Zásadně‘ zdravě... 

Bookazine To nejlepší od českých a slovenských food blogerů můžete objednat na

Prolistujte si kuchařku

Chcete mít edice kompletní?

Prohlédněte si další kuchařky v našem e-shopu.

Přidat komentář