Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Kate Winslet změnila životní styl a způsob stravování. Dnes srší energií

Kate WInslet
ZDROJ: GettyImages
sdílet:

Britská oscarová herečka prorazila v úspěšném trháku Titanic a média si ji tehdy dobírala kvůli jejím plným tvarům. Ačkoliv Kate Winslet svou postavu bohyně za velikost XS nikdy nevyměnila, i ona občas potřebovala nějaké to kolik shodit. Jak toho docílila? A jak se momentálně udržujte v kondici?

I když se Kate dnes hlásí ke trendu body positivity, v minulosti ji kolísání váhy trápilo a když potřebovala zhubnout, obrátila se na Elizabeth Gibaud, britskou specialistku na výživu, která se stará o celou řadu celebrit.

 • Gibaud se zaměřuje na dietu založenou na analýze obličeje a Kate díky ní zhubla zhruba 23 kilogramů, které nabrala během těhotenství.
 • The Facial Analysis Diet se opírá o biochemické principy a zastává názor, že zkoumáním tónu a textury pleti i tvaru obličeje je možné diagnostikovat stav vnitřních orgánů těla.
 • Začíná dvoudenním detoxem, který je pro každý typ obličeje odlišný, a poté následuje dvoutýdenní speciální výživa, která je stejná pro všechny.
 • K doporučeným potravinám při této dietě patří: celozrnný chléb, celozrnné těstoviny, hnědá rýže, brambory, ovesné vločky, nesolené máslo, salát, dušená zelenina a čerstvé ovoce.
 • Každému, kdo tuto dietu drží, se doporučuje vypustit kofein a také alkohol.

Rutina Kate Winslet

 • Ke snídani, kterou si dávala do půl hodiny po sklenici vlažné vody, jedla 150 gramů lososa, pstruha, makrely nebo jiné tučné ryby, kterou doplnila ovesnými vločkami vařenými ve vodě.
 • K obědu si pochutnala na míchaných vejcích dalším s kouskem ryby a zelenou zeleninou jako je salát, brokolice a podobně. Jídlo ještě doplnila 200 gramy bobulovitého ovoce, pomerančem nebo jablkem.
 • K večeři si opět dávala zeleninu koktejl z řas.
 • Během diety se herečka snažila doplňovat důležité vitamíny a minerály prostřednictvím multivitamínových doplňků stravy.
 • Dieta je nízkosacharidová, vyvarovat byste se měli obzvláště bílého pečiva, sladkostí a vysoce průmyslově zpracovaných potravin.

[[nid:40603]]

Dnes sází na odšťavňování, rostlinnou stravu a pohyb

Herečka, která zazářila v kriminální minisérii Mare z Easttownu, už neholduje drastickým dietám ani plastickým operacím a spoléhá na rutinu, díky které je stále fit.

 • Svůj den začíná šálkem zeleného čaje a čerstvou šťávou nebo zeleným smoothie. 

„Naše lednice je vždy plná špenátu, kapusty a okurek. Jsem vegetariánka a můj manžel je vegan,“ prozradila herečka a stala se tak dalším členem stále se zvětšující skupiny celebrit, které přecházejí na rostlinný způsob stravování, ať už ze zdravotních, etických nebo ekologických důvodů.

 • Kromě rostlinné stravy se Winslet udržuje v kondici power jógou, kardio cvičením, pravidelnými procházkami se psem a lekcemi barre – jedná se o cvičení u baletní tyče, které zahrnuje klasické baletní pozice doplněné o prvky jógy a pilates.
 • Její zdravotní tip číslo jedna je opravdu jednoduchý: denně vypít spoustu čisté vody a držet se dál od alkoholu a potravin s vysokým obsahem soli a cukru.

Zdroje informací: Prevention, Mindfood, Diet Weight Lose, Global Happenings, Free Dieting

Skryt pre seznam

Související články

Autor: Zorka Švarcová

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
339 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč