Ochutnejte křupavý poklad z kotlíku!

Komerční sdělení
Kotlíkové brambůrky
ZDROJ: BOHEMIA
sdílet:
Chcete dodat svým domácím rituálům nebo večírkům s přáteli zcela nový rozměr? Přizvěte ke stolu Bohemia Kotlíkové, neobyčejně silné, zlatavé plátky brambůrků, připravované ještě se slupkou, z těch nejvybranějších surovin… Už se vám sbíhají sliny?

Silnější plátky brambor = křupavější zážitek chuti

Vše začíná pečlivým výběrem brambor, které zůstávají po důkladném očištění ve slupce, nakrájené na silné plátky. Poté se pomalounku smaží na nejkvalitnějším slunečnicovém oleji v kotlíku (pozvolný způsob přípravy při nižších teplotách trvá až třikrát déle!) a nakonec doladí mořskou solí nebo vybraným delikátním kořením nejvyšší kvality. Výsledkem jsou pak výjimečně křupavé brambůrky, o kterých se (nejen) vám bude zdát.

Výrazná bramborová chuť potěší každého gurmána

Silnější plátky brambor nabízejí intenzivní bramborovou chuť, doplněnou delikátními příchutěmi. K mání jsou hned tři: Mořská sůl — gurmánská varianta nejoblíbenější příchuti, Sladké chilli a červená paprika – jemně pikantní, o to však rafinovanější kombinace, nebo Jarní cibulka a smetana  — harmonie svěžesti jarní cibulky a jemnosti smetany. Každá z příchutí se prodává ve 120g balení, které seženete ve všech sítích hypermarketů a supermarketů.

Kotlíkové brambůrky
ZDROJ: Bohemia

Křupavě neodolatelná slast

Ať už po sáčku Bohemia Kotlíkové sáhnete ve chvíli, kdy si budete chtít vychutnat čas jen sami pro sebe, nebo tímhle prémiovým pohoštěním překvapíte blízké, pravděpodobně neskončíte u jediného balíčku. Proto si připravte své zlatavé zásoby ještě před plánovaným večírkem!

Kotlíkové brambůrky
ZDROJ: Bohemia

Kotlíkové, dokonalé aneb to nejlepší v jediném sáčku

S Bohemia Kotlíkové může každý okusit plnou bramborovou chuť v kombinaci s intenzivní chutí koření. Příjemně křupavé plátky nenechají nikoho na pochybách o vysoké kvalitě surovin a netradičně dlouhé přípravě.

Kotlíkové brambůrky
ZDROJ: Bohemia
Autor: Komerční sdělení

Obchod Apetit