Tajemství nejlepších džemů a omáček? Tradice plná ovoce!

Komerční sdělení
Džemy plné ovoce
ZDROJ: Darbo
sdílet:

Poctivé džemy, které vznikly z čerstvého ovoce uzrálého v nedotknuté přírodě Tyrolských Alp, anebo třeba omáčka z nejchutnějších brusinek světa. Taky jste právě dostali chuť osladit si život? My vás nalákáme ještě víc...

Rok 1879. V takhle dávné historii byly položeny základy rodinné firmy Darbo. Dnes už je tahle značka známá nejen v rodném Rakousku, ale i po celé Evropě. A není divu, kromě dlouhé tradice má totiž hodně co nabídnout…

Pečlivě vybrané ovoce

Meruňky, jahody, borůvky, brusinky… Ať už mají být tyto plody vypěstovány ve volné přírodě, anebo na sadu, pokaždé celý proces prochází velmi bedlivou kontrolou — od výběru správného prostředí, kultivace půdy až po správnou volbu odrůdy i čas, kdy jsou sklizeny. A aby byla zajištěna nejvyšší kvalita, plody jsou i během svého zpracovávání opět důsledně kontrolovány. Probíhá ochutnávání a rozhodují i takové parametry, jako je obsah cukru nebo kyselost.

Poctivé džemy Darbo

Džemy Darbo vycházejí ze starého rodinného receptu. Za pomalého zahřívání a jemného míchání se k ovoci přidávají krystalizovaný cukr a pektin. Pro zvýraznění chuti slouží i koncentrát citronové šťávy. Džemy se následně vlévají do sklenic a nakonec s láskou zabalí.

 

Džemy a omáčky Darbo
ZDROJ: Darbo

 

Omáčka z lesních brusinek

Nejlepší brusinky na světě rostou ve volné přírodě ve Skandinávii a Darbo z tohoto regionu odebírá jen ty nejlepší. Darbo's Wild Lingonberry Sauce se tak stane tím pravým potěšením pro vaše chuťové buňky. Jemná, i když trochu říznější chuť brusinek, dodává ten pravý nádech pokrmům ze zvěřiny a ryb i dezertům. Dobrou chuť!

 

Nejlepší omáčky a džemy
ZDROJ: Darbo
Autor: eva.sprincova

Obchod Apetit