TOHLE JE IN…stantní káva!

Komerční sdělení
Letní drinky s instatní kávou Jacobs
ZDROJ: Jacobs
sdílet:
Už jste vyzkoušeli nový trend? Míchané drinky s instantní kávou jsou dokonalé pro letní sezónu a navíc jednoduché na přípravu. Energie a relax v jednom. Nové kreativní osvěžení – můžete zkoušet různé druhy (ne)mlék a přidávat i alkohol. Inspirujte se vybranými recepty, míchejte a bavte se s Coffee Snacks.

FRUITY VELVET SMOOTHIE

Potřebujete jen: 2 lžičky instantní kávy Jacobs Velvet; 200 ml (sójového) mléka; 2 cl ovocného sirupu (jahoda/malina/mango); led. Šejkr naplňte do poloviny ledem, přidejte dvě lžičky instantní kávy Jacobs Velvet, přilijte (sójové) mléko a ovocný sirup. Vše důkladně protřepejte. Nalijte spolu s ledem do sklenice a ozdobte kousky čerstvého ovoce a je to. Ekotip: Jako šejkr můžete klidně použít prázdnou sklenici od instantní kávy Jacobs a místo skleničky zase prázdnou sklenici menšího balení.

Letní drinky s instantní kávou Jacobs
ZDROJ: Jacobs

COFFEE COLADA

Připravte si: 2 lžičky instantní kávy Jacobs Krönung; 150 ml ananasového džusu; 4 cl světlého rumu; 4 cl slazené kondenzované smetany/mléka; led. Šejkr naplňte do poloviny ledem, přidejte dvě lžičky instantní kávy Jacobs Krönung, přilijte ananasový džus, světlý rum a slazenou kondenzovanou smetanu. Vše důkladně protřepejte. Nalijte spolu s ledem do sklenice a ozdobte kouskem čerstvého ananasu.

Letní drinky s instatní kávou
ZDROJ: Jacobs

INSTATONIC

Využijete: 2 lžičky instantní kávy Jacobs Barista Americano; 100 ml tonicu; 1/8 limetky; led.
Sklenici naplňte ledem a přilijte tonic. Do šejkru přidejte pár kostek ledu, trochu toniku a dvě lžičky instantní kávy Jacobs Barista Americano, která obsahuje i 15 % namletých kávových zrn. Důkladně protřepejte. Nalijte opatrně přes sítko do sklenice s tonikem. Přidejte šťávu z limetky. Ozdobte kouskem limetky a je to. Pro případ, že byste potřebovali ještě názornou ukázku, jak postupovat, video k receptu najdete níže.

LYOFILIZOVANÁ KÁVA

Také, když si kupujete sušené ovoce, vybíráte zásadné lyofilizované, protože je nejchutnější a nejkvalitnější? A víte, že tímto způsobem, tedy sušením mrazem, se připravuje i ta nejlepší instantní káva – například Jacobs Krönung a Jacobs Barista Americano? Pro více info a inspirace na další recepty mrkněte na stránky, společnosti Jacobs.

Autor: Komerční sdělení

Obchod Apetit