0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Apetit piknik slaví 10. narozeniny. Připomeňte si s námi jeho cestu

Apetit piknik
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Věděli jste, že Apetit piknik letos slaví 10. narozeniny? Úplně poprvé jsme vás na něj pozvali v roce 2011 a vynucená pauza v minulém roce odložila krásné výročí až na letošní rok.

Pojďte s námi na skok do minulosti ohlédnout se za předchozími ročníky. Byly plné skvělé zábavy, milých lidí a nezapomenutelných gurmánských zážitků, které ke kulinárnímu trhu časopisu Apetit neodmyslitelně patří. Navštívili jste i vy některý z prvních pikniků?

Objevujeme nové hvězdy

S vizionářským nápadem uspořádat trh, na kterém by své dobroty nabízeli nejen profesionální prodejci, ale také amatérští kulináři z řad čtenářů, přišel Filip Milde, tehdejší brand manažer časopisu Apetit. Redakce bez váhání nápad nadšeně přijala, a pak už se kola začala roztáčet.

Jako místo konání prvního Apetit pikniku zvítězilo Karlínské náměstí, kde už v té době probíhaly tradiční farmářské trhy. Redakce oslovila své oblíbené prodejce, vybrala odvážné kulináře, zvolila doprovodný program a velký mejdan pod širým nebem mohl začít.

Na 1. Apetit piknik dorazila spousta nadšených fanoušků časopisu Apetit, skvělého jídla a pití. Jako nejlepšího kulináře prvního ročníku návštěvníci zvolili Čongrády, kteří od té doby se svými paštikami, klobáskami a dalšími masovými dobrotami nechyběli na jediném Apetit pikniku. Některé hvězdy zkrátka září!

Karlínské náměstí nás poté přivítalo ještě třikrát. Zájem ze strany amatérských kulinářů byl tak velký, že v roce 2013 dokonce prodávali na dvě směny, aby se u stánků prostřídali všichni. Návštěvníci si tak užili dvojnásobné množství božských dobrot.

V roce 2014 jsme si naposledy užili Apetit piknik v Karlíně. Časopis Apetit na něm oslavil své 10. narozeniny a závěrečnou třešničku na dortu zajistili velkolepým večerním koncertem Tata Bojs.

Z Karlínského náměstí do Grébovky

V roce 2015 nastal velký přesun z Karlína do Vinohrad. Jako nový piknikový prostor byly vybrány Havlíčkovy sady známé také jako Grébovka, které patří k méně vytíženým oázám klidu uprostřed rušného velkoměsta. Stačí se postavit ke svahům vinic a člověk má Prahu jako na dlani.

Nejen klidné prostředí a dechberoucí výhled, ale hlavně mnohem větší prostor, umístění téměř v centru a skvělá dopravní dostupnost hrály důležitou roli v rozhodnutí, proč se Apetit piknik po čtyřech ročnících přesunul z Karlínského náměstí na Prahu 2 do Grébovky. Do parku jsme tak mohli umístit výrazně víc kulinářů, prodejců i restaurací a pohostit daleko více návštěvníků.

Oslava plná dechberoucích dobrot

A tak jsme došli až sem. Letos se již pošesté sejdeme v Grébovce, kde zároveň oslavíme 10. narozeniny Apetit pikniku. Přijďte za námi v sobotu 19. června také! Jako vždy se můžete těšit na to nejlepší z české gastronomické scény a spoustu skvělé zábavy i zajímavých hostů. 

Jaký byl 10. Apetit piknik si povíme až za dva týdny, už teď vám ale prozradíme, že i letos chystáme spoustu novinek, které jsme si pro vás hezky nastřádali loni, kdy jsme si s piknikem dali nedobrovolnou pauzu.

Na svém letním trhu vám představíme dobré jídlo a lidi, kteří ho připravují s láskou a poctivě. Své vyladěné produkty vám nabídnou naši oblíbení prodejci, nejlepší restaurace i odvážní kulináři. Mrkněte na piknik.apetitonline.cz/prodejci.

Radost vám uděláme tombolou s výhrami k nakousnutí, jednodušší platbou kartou, aplikací se slevovými kupony a mnohými dalšími novinkami. Jako každý rok i letos budou na pikniku v nabídce kuchařky Edice Apetit i předplatné časopisu s výraznou slevou a dárky.

Nemůžete se dočkat? Už teď si stáhněte naši novou aplikaci Dny Apetit, ve které vás čekají desítky kupónů na slevy až 40 %, dárky a další výhodné nabídky od našich partnerů.

Sledujte nás na piknik.apetitonline.czFacebooku a Instagramu, a nic vám neunikne. Už se na vás moc těšíme!

 

Související články

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč