Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Apetit piknik už se blíží! Vedle ochutnávání delikates si užijete také spoustu zábavy

Apetit piknik 2022
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Začněte stříhat metr, my už jsme začali. Nemůžeme se dočkat, až vypukne další ročník Apetit pikniku. Bujaré oslavy jídla, lahodných chutí a prožitků nejrůznějšího druhu vypukne už příští sobotu, tedy 10. června! Čeká vás nejen jídlo a pití ale také skvělý program přímo pod širým nebem.

Na 12. ročníku Apetit pikniku 10. června 2023 s radostí znovu přivítáme všechny. A tím myslíme opravdu každého: dospělé, děti i jejich milované psí kamarády (ty poslední prosíme na vodítku). Připravili jsme pro všechny příchozí bohatý program, nudit se ani hladovět nebude nikdo. Co vás čeká?

  • Hlavní podium obsadí moderátorka Kristina Kloubková a spolu s ní také zajímaví hosté jako například vítěz kulinářské soutěže Bocuse D'Or Dominik Unčovský, foodbloggerka Chili Ta Thuy, cukrářka Helena Fléglová nebo mistr vařečky Pavel Berky. Chybět nebude ani guru české gastronomie Roman Vaněk. Těšit se můžete i na autorku indické kuchařky Ilonu Bansal nebo kuchaře Romana Stašu a další hvězdné hosty.
     
  • S redakcí časopisu Apetit můžete pokřtít nové kuchařky Mleté maso a Mrkev, dýně, cuketa a pochutnat si na narozeninovém dortu od Lelí's cupcakes. 
Skryt pre seznam

Děti mohou mezi jídlem sportovat, kreslit, plnit různé úkoly, věnovat se skládačkám a dalším kreativním činnostem. Workshopy jsme však připravili i pro dospělé. Na Pikniku se můžete přiučit či zdokonalit například ve zdobení perníčků, výrobě vlasových doplňků, tvoření z papíru či malování tašek.

  • Nově si můžete zapózovat u dvou nových fotostěn a zažít tak pocit hvězdy z titulní strany časopisu Apetit
  • Nechat nám můžete i vzkaz na velké Apetit stěně nebo přijďte zkusit své štěstí a hoďte si žetonem – v obou případech můžete získat krásné ceny. 

Šance na výhru bude veliká

Čekat na vás bude i tombola. Jeden los vyjde na 25 Kč a seženete ho u stánku Apetit shopu.

  • Šanci vyhrát budete mít každé dvě hodiny, losování proběhne hned pětkrát v průběhu dne. Tak neváhejte a zkuste na pikniku své štěstí, šance jsou velké! Čeká na vás spousta skvělých cen. 
  • Hravá hudební produkce našich DJs rozezní celou Grébovku. Vy můžete zpívat, tančit nebo jen odpočívat a vychutnávat letní drinky, které budou míchat zkušení barmani v blízkosti piknikové hudební louky.

U většiny stánků budou k dispozici terminály pro platbu kartou, mobilem nebo chytrými hodinkami. Nově však můžete platit i v hotovosti. Podrobnější informace se dozvíte na stránkách Apetit pikniku.

Atmosféru můžete nasát v našem článku o loňském ročníku s galerií nebo ve videu níže.

Skryt pre seznam
Skryt pre seznam

Související články

Autor: Jarmila Černá

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
339 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč