Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Esence léta: chladivá slast pro vaše smysly

AD
mladé ženy na pláži
ZDROJ: Shutterstock
sdílet:

Horké sluneční paprsky se už pomalu hlásí o slovo a s nimi přichází i jedno z nejoblíbenějších ročních období. Prázdniny a léto, mnoho radostí a zážitků, čas dovolené a pozitivnějších vibrací. A také nová příchuť zmrzlin.

Měření

Co pro vás znamenají prázdniny?

Pro mnoho lidí je to právě zmrzlina, která jim symbolizuje léto. A není divu, jde o vynikající způsob, jak se rychle ochladit, uspokojit chuť na sladké a načerpat tak novou energii. Krémová svěží textura, co se rozplývá na jazyku v nás zkrátka vyvolává radost a potěšení. Tuhle ledovou sladkost si navíc rádi vychutnáváme ve společnosti našich nejbližších, dáváme si ochutnat a sdílíme tyto radostné maličkosti, které vytvářejí ty nejkrásnější vzpomínky. V těchto chvílích totiž zapomínáme na každodenní starosti a soustředíme se jen na přítomný okamžik

Skryt pre seznam

Dostali jste chuť na zmrzku?

Čeká vás v létě hodně cestování? Ať už je to dovolená za mořem či horami nebo jen přesun na chalupu či na návštěvu k příbuzným – to vše se někdy může díky dopravě pekelně protáhnout. Cesta se pak v mžiku promění na dlouhou a nepříjemnou, obzvlášť, pokud vás přepadne hlad. Zastávky v McDonald‘s se tak jistě stanou příjemnou záchranou v době, kdy potřebujete protáhnout tělo po dlouhém sezení v autě a ještě si dát něco dobrého.

Skryt pre seznam
McFlurry
ZDROJ: McDonald's
Skryt pre seznam

Sušenka a ledová sladkost v jednom

Do restaurací McDonald‘s navíc na léto připlula limitovaná edice oblíbeného zmrzlinového dezertu McFlurry Oreo. Tato pochoutka si od svého prvního uvedení na trh v Kanadě téměř před třiceti lety získala obrovskou popularitu po celém světě. Její typická chuť a jedinečná krémová konzistence se nedá srovnat s žádnou jinou zmrzlinou na světě. Do Česka a na Slovensko také dorazila inovace – nový způsob míchání zmrzliny, které probíhá automaticky pomocí mixéru a opakovaně použitelných lžiček. Díky tomu se McFlurry stane ještě o něco krémovější a nadýchanější.

Skryt pre seznam

Hit nadcházejícího léta

Když k tomuto ledovému pohlazení přidáte chutné polevy a posypky, získáte neodolatelný dezert, který zkrátka udělá radost všem členům rodiny. Troufáme si tipnout, že McFlurry Oreo se stane hrdinou letošní sezony, protože světoznámé čokoládové sušenky s krémovou náplní jsou obrovským lákadlem. Když se spojí s čerstvou zmrzlinou, delikátní jemnou konzistencí a zábavným křupnutím ojedinělé chuti sušenek Oreo, získáte zážitek, který budete chtít opakovat velmi brzy.

Skryt pre seznam
Autor: Komerční sdělení

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
339 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč