Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Nutella rozdává úsměvy už 60 let. Oslavte s ní toto jubileum a zkuste štěstí v soutěži

AD
Nutella
ZDROJ: Nutella
sdílet:

Nutella® slaví své 60. narozeniny limitovanou edicí sklenic. Ty jsou k dostání v deseti variantách a představují hrdiny, které najdete i mezi svými přáteli a rodinou. Pokud si nevyberete z variant dostupných na trhu, můžete si na webu Nutelly vytvořit sklenici vlastní!

Měření

Letos je to 60 let, kdy světlo světa spatřila první sklenice lískooříškové pomazánky. Při této příležitosti se Nutella® rozhodla oslavit své výročí tím, co je pro ni typické – rozdáváním radosti a úsměvů. V rámci oslav vydala limitovanou edici sklenic a přišla se soutěží o úžasné ceny.  

Sklenice z limitované edice jsou k dostání v 10 variantách a představují různé hrdiny všedního dne. Pomazánkou Nutella® tak můžete obdarovat například svého superhrdinu, nejlepšího přítele nebo svou módní ikonu a vykouzlit jim úsměv na tváři.

  • Pokud si nevyberete z nabízených variant, není nic snažšího než si na webu Nutella.cz vytvořit vlastní sklenici pro někoho, kdo je pro vás výjimečný. 

Soutěží se o svetry, piknikové koše nebo zájezd

Od 1. 5. do 30. 6. 2024 běží i spotřebitelská soutěž o 60 svetrů s logem Nutella®, o 60 piknikových košů a o hlavní cenu pro tři výherce, kteří získají pobyt v Itálii v hodnotě 100 tisíc Kč.

Jak se zúčastnit? Stačí si v tomto období zakoupit některý z výrobků Nutella®. Do soutěže se zapojíte tak, že nahrajete účtenku na Nutella.cz.

  • Soutěžit je možné nejen s pomazánkou, ale i se sušenkami Nutella® Biscuits a svačinkami Nutella® & GO a Nutella® B-Ready, se kterými si svou oblíbenou lískooříškovou pomazánku můžete vychutnat na jiný způsob. 

Samotná historie pomazánky Nutella® sahá až do roku 1946, kdy vznikl první předchůdce pomazánky. Od té doby urazila Nutella® velký kus cesty, získala oblibu u milionů lidí po celém světě.

  • Nutella® se stala synonymem pro lískooříškovou pomazánku, která se skvěle hodí k snídani na tousty nebo jako neodolatelná náplň do cukroví či domácích palačinek.

Značka Nutella® věří, že každodenní život se skládá z mnoha okamžiků, které jsou příležitostí k úsměvu a radosti. Tyto okamžiky jsou však často přehlíženy nebo brány jako samozřejmost. Proto se Nutella® rozhodla oslavit své 60. narozeniny vydáním limitované edice sklenic, které rozdávají a šíří úsměv.

Zdroj informací: Apetit, Nutella®

Skryt pre seznam
Měření

Související články

Apetit magazín

KVÍZ: Máte rádi tureckou kuchyni a kolik toho o ní víte?
  • Kvízy

KVÍZ: Máte rádi tureckou kuchyni a kolik toho o ní víte?

Když se řekne turecká kuchyně, většině z nás se vybaví kebab. Turecká kuchyně má však bohatou tradici a její jídelníček je velmi rozmanitý a pestrý. Patří do ní skopové a jehněčí maso, jako příloha převládá rýže. Turci ale milují i...