Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Podpořte zdravé vaření a inspirujte se dárky pro fitness nadšence!

Zdravé vaření
ZDROJ: Jason Briscoe/Unsplash
sdílet:

Máte ve svém okolí vyznavače zdravého životního stylu? Překvapte je na Vánoce dárkem, který podpoří motivaci ke sportu a zdravému stravování! Ať už hledáte přístroje na přípravu pokrmů, nebo sady fitness mlsání, nechte se inspirovat našimi tipy, se kterými rozhodně nesáhnete vedle.

Vyberte ideálního pomocníka na přípravu zdravých pokrmů

Usnadněte svým blízkým přípravu zdravých jídel a pořiďte jim univerzální pomocníky do kuchyně. Se správnou výbavou bude vážení, vaření, pečení a mixování potravin hračka. Od přípravy různých fitness receptů přes počítání kalorií až po praktické balení jídel na cesty, výrobci kuchyňských přístrojů mysleli skutečně na vše.

  • Chytrá kuchyňská váha Sencor poskytne informace nejen o přesné váze, ale také nutričních hodnotách potravin pomocí aplikace SENCOR FOOD. Záznamy se dají ukládat do vlastního jídelníčku a obdarovaný tak bude mít dlouhodobý přehled o příjmu kalorií.
  • Ať už sháníte smoothie mixér, odšťavňovač, kráječ či jiný přístroj na zpracování zeleniny, ovoce a dalších potravin, v Okay na vás čeká obrovský výběr pomocníků do kuchyně, na které si jen vzpomenete.
  • Hitem posledních let se stal blender – praktický mixér, který rozdrtí i ty nejtvrdší potraviny, jako jsou třeba ořechy. V designovém provedení nyní můžete pořídit Flip&Juice™ Blender s modulem odštavňovače.
  • Tichý lis na ovoce a zeleninu ocení všichni, kteří si rádi dopřejí 100% vitaminovou nálož ve sklenici. Zajistěte svým blízkým pravidelný přísun vitaminů díky praktickému odšťavňovači.
  • Jak nejlépe přepravovat krabičky s jídlem na celý den? Do tašky na jídlo od GymBeam se vejde až šest krabiček. K udržení chladu či tepla slouží chladící/nahřívací gelové sáčky.
  • Hlavní součástí zdravého životního stylu je dostatečný pitný režim. Ten si nyní mohou vaši blízcí dopřát s křišťálově čistou vodou díky samočistící láhvi, která zajišťuje bezpečnou pitnou vodu odstraněním až 99,999 % patogenů přenášených vodou.

A co přinese nejzásadnější usnadnění v přípravě zdravých jídel? Když vám někdo doveze hotové jídlo s předem určeným počtem kalorií a zdravým složením až domů. Tuto službu nabízí služba NUTRITION PRO, kde jednoduše vyberete program na hubnutí, nabírání svalové hmoty, udržení se v kondici (tedy na míru svým potřebám) nebo jen vybrané obědy a večeře. Na celý leden, kdy jsou všichni namotivováni plnit novoroční předsevzetí, jde vskutku o dárek k nezaplacení. 

Základní výbava: Zdravé potraviny nejen pro fitness nadšence

Chcete pořídit jedlé dárky, ale nevíte, čím nejvíce potěšit příznivce zdravého životního stylu? Zatímco ti, kteří pravidelně tráví svůj volný čas v posilovně, zaručené ocení lahodný protein s příchutí vanilkové zmrzliny, všem bez ohledu na vztah ke cvičení vykouzlí úsměv na tváři křupavé mlsání v podobě směsi ořechů

Zdravý životní styl podpoříte také vhodnými doplňky stravy. Moderní kombinace 4 zelených superpotravin (chlorelly, spiruliny, zeleného ječmene a mladé pšenice) v kapslích od značky Blendea podporuje imunitní systém, detoxikuje organismus a je bohatým zdrojem důležitých vitaminů. 

Doplňky na sport

Každý sportovec ocení pořádnou výbavu, ve které nesmí chybět kvalitní sportovní láhev a chytré hodinky

Skryt pre seznam

Související články

Apetit magazín