2 nejčastější nevýhody telefonické rezervace a jak se jim vyhnout

sdílet:
Občas se stane, že číšník zapomene vámi vybraný stůl rezervovat. Vy pak večer trávíte hledáním další vhodné restaurace. Poradíme vám, jak se takovým situacím bezpečně vyhnout.

Lidský faktor


Nejčastějším důvodem selhání je dobře známý lidský faktor. I číšníci jsou jenom lidé a vámi zvolený stůl mohou zapomenout rezervovat. Pokud se ve špičce nemůžete dovolat, obsluha má nejspíš práce nad hlavu a telefon prostě nestíhá zvedat. Ať voláte, jak voláte, s rezervací nepočítejte.

Technický problém


Životnost některých telefonů je diskutabilní a baterka u mobilů vyřazených z ‚běžného používání‘ se mění jako ručičky na hodinkách. Pokud majitel restaurace či baru, kde večer chcete posedět, do pracovního telefonu příliš neinvestoval, může se bohužel stát, že se nedovoláte. Nefunguje zvuk, signál je slabý a telefon si dělá, co chce.Řešení? Rezervační systém Bookio


Samozřejmě ne vždy je telefonická rezervace problémová. Pokud s ní máte špatné zkušenosti a komplikacím se předem chcete vyhnout, navštivte stránku Bookio.cz. Nový rezervační systém Bookio vám automaticky rezervuje místo ve vybrané restauraci a nečeká na ruční potvrzení někoho z personálu, čímž zrychluje celý proces.

Váš výběr může být i náhodný, na hlavní stránce Bookia najdete rozřazení restaurací nejen podle kuchyně (vietnamská či italská), ale i podle prostředí či události (třeba romantická večeře). V nabídce systému najdete třeba naši oblíbenou českou restauraci Na Kopci nebo neodolatelný vinný bar Veltlín. Tak kam se dnes vydáte?

Připravila Nikita Rybová


Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit