0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Apetit klub rozdával dárky

Apetit klub rozdával dárky
sdílet:
Na svátek zamilovaných jsme vás chtěli potěšit, a tak jsme pro všechny zaregistrované členy klubu vyhlásili hned několik soutěží. Kromě bonboniér Milka ve tvaru srdce či lahví Bohemia sektu jste mohli vyhrát i opravdu luxusní ceny, jakými byly poukázka do italské restaurace Toscana hotelu Corinthia či lahve pravého šampaňského Moët & Chandon, které do soutěže věnovala prodejna Gurmetum.

Poukázky na valentýnskou večeři stejně jako lahve plné svůdných bublinek jsme výhercům předávali u nás ve vydavatelství. Chtěli jsme nejen poznat některé z vás, členů Apetit klubu, ale hlavně jsme jim chtěli osobně pogratulovat k výhře a hlavně popřát krásného Valentýna.

Lahve Moët & Chandon, které do soutěže věnovala prodejna Gurmetum, vyhrály Lucie Gelná, Kateřina Pokorná, Adéla Šimšová, Kristýna Jeřabková a Vanda Helebrantová. Poukázku na večer plný lahůdek v italské restauraci Toscana vyhrály Veronika Picková, Lenka Bartošová, Marcela Brychtová. Vyfotili jsme se jen s některými, ale doufáme, že výhru si užily všechny!

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit