Apetit na PFF: zdobení cake pops, škola suši i fotky k nakousnutí

sdílet:
Časopis Apetit nebude chybět ani na letošním Prague Food Festivalu. Redakce pro vás připraví spoustu skvělých dobrot a zábavy. Bude vám chutnat!

Prague Food Festival se stejně jako loni koná v Královské zahradě Pražského hradu od 24. do 26. května. Udělejte si ze stánku časopisu Apetit svoji základnu, ze které můžete vyrážet za gurmánským dobrodružstvím. Najdete nás na Piknikové louce a jako vždy nás uslyšíte už zdálky. Každý festivalový den se můžete osobně seznámit s naší redakcí a osvěžit se geniální domácí citronádou. Chystáme pro vás soutěže o ceny a k prohlédnutí budou také kuchařky Edice Apetit, které na akci koupíte za zvýhodněnou cenu. A k tomu všemu pro vás máme každý festivalový den připraveny cooking show, které moderuje redaktorka Darinka Sieglová.

  • pátek 24. května od 14 a 16 hodin
Minikurz focení jídla s Lukášem Koňaříkem
Naučte se fotit jídlo na svůj chytrý telefon nebo foťák a pak se se svými fotkami pochlubte přátelům na webu či Facebooku. Budou k nakousnutí!

  • sobota 25. května od 14 a 16 hodin
Učíme se od mistra: suši
Přijďte si do stánku Apetitu vyzkoušet přípravu suši, abyste ho příště zvládli sami doma. Suši mistr Marek Hora vám poradí s nákupem surovin, naučí vás připravit správně rýži, suši zarolovat a taky ho podávat.

  • neděle 26. května od 13 a 15 hodin
Zdobení cake pops s Hankou Rawlings
Představíme vám jednoduché techniky ‚sladkých dobrot na špejli‘. Vaše děti z nich budou nadšené!
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit