0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Avanti – oni, já a ty… spolu!

AD
avanti víno soutěž
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Léto, co je to léto? Muška jenom zlatá! Hned je tu a hned zase pryč. Ale pokud jej naplníme těmi správnými okamžiky, prodloužíme si toto krásné období na dobu neurčitou. A až si jednou budeme prohlížet facebookové album s dětmi, bude na co vzpomínat!

Pikniky, festivaly, grilování s přáteli, dovolené – to vše definuje léto, jak má být. Všechny tyto příležitosti jsou spojeny se zážitky, zejména s našimi nejbližšími – přáteli a rodinou. A co umocní pocit sounáležitosti lépe než sklenka, ve které se odrážejí úsměvy všech přítomných a slunce nad hlavou?

Koktejly Avanti Spritz a Avanti Hugo jsou ideálními společníky pro jakékoliv setkání či zážitek, které znásobí na maximum. Zapadající slunce za obzorem při pikniku v parku, grilování s přáteli na terase pod modrým nebem nebo posezení v teplém letním večeru při svíčkách jsou momenty, které Avanti sluší stejně jako kvalitní polobotky italskému obleku. Navíc díky nim můžete strávit maximum času se svými blízkými. Tím, že jsou koktejly Avanti předem namíchány, odpadají starosti, jako jsou shánění surovin nebo hledání jejich správného poměru.

A které míchané nápoje rozzáří vaše léto nejlépe?

avanti víno

Avanti Hugo – osvěžení jedna italská báseň!

Avanti Hugo je osvěžující jemně perlivý nápoj, který okouzluje jemnou chutí černého bezu a vůní s nádechem limetky. Koktejl Hugo není náročný na přípravu a jeho konzumace je ještě snazší. Stačí dát do skleničky pár kostek ledu, zalít jej nápojem Avanti Hugo, ozdobit mátou a plátkem limetky a koktejl je na světě! Zakoupíte ho třeba na e-shopu Osobní vinotéky.

Avanti Spritz – léto v benátském stylu

Spritz je oblíbený koktejl, který pochází ze severní Itálie a jeho popularita neustále stoupá také u nás. Nejlépe chutná vychlazený ve vinné sklence s ledem a plátkem pomeranče. Ideálně pod širým nebem v počasí, které připomíná jeho rodiště – slunnou Itálii! Populární vinný nápoj má barvu vyzrálé broskve a delikátní hořko-sladkou chuť zapadajícího slunce, která je v letních parnech vítaným osvěžením. Avanti pro vás Spritz rovnou namíchalo, proto si nemusíte lámat hlavu s jeho recepturou a jen si užívat letní odpoledne v jeho společnosti. Koupit si ho můžete například na e-shopu Osobní vinotéky.

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

Jak na to: Dokonalá pizza je tenká, křupavá i vláčná
  • Tipy a triky

Jak na to: Dokonalá pizza je tenká, křupavá i vláčná

Jedno z jídel, které je nejlepší konzumovat ještě úplně horké, ideálně právě vytažené z trouby. Křupavé těsto, táhlý sýr, lahodná náplň. Milujeme ji a víme jak si skvělou pizzu připravit. Naučte se těsto, na které můžete skládat...
Domácí jsou nejlepší: bramborové hranolky
  • Tipy a triky

Domácí jsou nejlepší: bramborové hranolky

Bramborové hranolky zdravě? Vynechte fritézu a rozpalte troubu. V našem receptu používáme na pečení arašídový olej, který příjemně voní a chutná po burských oříšcích. Hojně ho využívá asijská kuchyně, protože snese velmi vysoké teploty, a...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč