0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Bioslavnosti ve Starém Městě

Bioslavnosti ve Starém Městě
sdílet:
Na biojarmark v areálu společnosti Pro-bio ve Starém Městě pod Sněžníkem se mohou vypravit všichni, kdo se zajímají o zdravý životní styl a ekologické zemědělství. Nebude chybět ani zábava pro děti.

Nabídka farmářů


Na dvaadvaceti stáncích seženete kozí a ovčí sýry, biopečivo, čaje a obilné nápoje, ale třeba i klobásky, biovína nebo přírodní kosmetiku. Svou zručnost také předvedou řemeslníci, jejichž výrobky si můžete na místě koupit. A jako další lákadlo je připravena kuchařská show.

Zábava pro děti


Děti se mohou těšit na představení dětského divadelního souboru Slůňata ze Starého Města pod Sněžníkem nebo soutěžit o ceny, připravena je také speciální dětská tombola.

Jak vypadají ekologické farmy a biomlýn?


Velkou atrakcí bioslavností jsou exkurze na ekofarmy a do biomlýna. Letos si můžete prohlédnout tři nové farmy.


Kdy: 19. 6. 2010 od 9.30 do 23.30

Kde: Staré Město pod Sněžníkem

Za kolik: Vstupné – děti 10 Kč, dospělí 50 Kč
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle
  • Tipy redakce

Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle

Máme pro vás efektní recepty na jídla, která si můžete vzít s sebou do práce. Co je na nich nejlepší? Nevyžadují žádné zdlouhavé vaření předem, jednoduše navrstvíte vybrané suroviny a celou přípravu dokončíte, až v práci dostanete hlad. ...

Obchod Apetit