0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Buďte dobrým hostem

Buďte dobrým hostem
sdílet:
Přemýšleli jste někdy během večeře v restauraci, zda jste dobrý host? Víte, co by se mělo dít od vašeho příchodu do podniku až do okamžiku, kdy ho opouštíte? Zpříjemněte si svůj pobyt v restauraci – na gastro semináři se během jednoho odpoledne dozvíte jak. Navštívit ho můžete v Praze i v Brně.

Oblíbený host


Gastro seminář vás naučí, jak být dobrým hostem a jak si návštěvu v restauraci co nejvíce užít. Stejně jako vás na kurzu vaření potěší, vede-li ho zkušený profesionální kuchař, oceníte, že gastro seminář je celý v režii Matouše Petráně. Ten zná restaurační prostředí velmi důvěrně, a tak vás může zasvětit do toho, co se děje ‚za oponou‘. Dozvíte se, že úspěšná návštěva v restauraci nespočívá jen v tom, jaká je kvalita poskytovaných služeb, ale také ve vás, ve vašem chování a očekávání.

Od příchodu až k placení


Seminář je rozdělen do tří bloků. V prvním se dozvíte, jak restaurace funguje, jaký personál zaměstnává a co vše odráží cena nabízeného jídla. Nevyhne se ani oblíbenému tématu používání polotovarů a náhražek v restauračních kuchyních. Druhý blok už vás usadí jako hosta do restaurace a vysvětlí vám, co můžete čekat, vyžadovat a jak se k různým situacím postavit. Seminář se dotkne ožehavého tématu reklamace jídla a spropitného. Součástí jsou také základy stolničení. Poslední, třetí blok se zaměří na modelové situace. V názorné ukázce například uvidíte, jak by vám obsluha měla správně prezentovat a otevírat víno. Opomenuta nebude ani degustace vína.

Praktikujte


Kam večer po semináři? Využijte čerstvě nabyté informace a vyrazte do své oblíbené restaurace. Budete se na ni dívat novýma očima poučeného hosta. A možná zjistíte, že nejen obsluha, ale i vy se máte ještě hodně co učit. A nezapomeňte – ideální servis je takový, který ani nepostřehnete, protože neruší příjemný zážitek z jídla, a naopak ho nenápadně podporuje. Vyjděte mu vstříc i vy.

Co: Gastro seminář
Kdy: 12. a 26. března 2011 (Praha), 20. března 2011 (Brno)
Za kolik: 1950 Kč
Info: www.gastroseminar.cz
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč