Červnové pivní slavnosti II.

sdílet:
Letní počasí volá po zchlazení. Jak jinak se lépe osvěžit než oroseným českým, právě natočeným pivem! Kde si můžete vybrat z mnoha druhů, najdete ve výběru pivních slavností, které se konají v druhé polovině června v různých krajích České republiky.

Bernard Fest, Humpolec


V pátek 21. a sobotu 22. června se koná humpolecký pivní festival. Jednodenní vstupné pořídíte za 340 Kč, dvoudenní za 440 Kč. Součástí festivalu jsou i prohlídky pivovaru zdarma.
Info: www.bernardfest.cz

Břeclavský pivní minifest, Břeclav


Na sobotu 22. června se plánuje břeclavský minifest v areálu Pod Zámkem. Cílem festivalu je ukázat lidem i malé pivovary a méně známá piva. Nebudou chybět ani klasické pivní pochutiny.
Info: www.breclav.org

Slavnosti pivovaru Krušovice, Krušovice


Chcete-li si prohlédnout vnitřek krušovického pivovaru, ochutnat nový krušovický speciál Krušovické Pšeničné a naživo si poslechnout známé české kapely – Monkey Business, Kryštof nebo Clou, přijeďte v sobotu 22. června do Krušovic.
Info: www.heinekenceskarepublika.cz

Beerfest, Olomouc


Od středy 26. do soboty 29. června se koná olomoucký Beerfest. K ochutnání bude přesně sto značek piv – od notoricky známých až po menší lokální pivovary. Festival se každoročně chlubí skvělým hudebním programem a nezklame ani letos. Zahrají kapely Polemic, Kryštof, Mig 21, Sunshine nebo Václav Neckář se skupinou Bacily.
Info: www.pivnifestival.cz

Připravila Nikita Rybová

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit