0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Chcete dárkem opravdu potěšit? Darujte předplatné

Chcete dárkem opravdu potěšit? Darujte předplatné
sdílet:
Lámete si jako každý rok hlavu nad dárky a ne a ne přijít na to pravé? Vsaďte na předplatné – dárek, který udělá radost nejen pod stromečkem a přináší ji pravidelně po celý rok. Také se nemusíte bát, že se netrefíte a dárek po rozbalení zůstane smutně ležet na dně skříně či zásuvky nebo bude v nejhorším případě dokonce poslán dál do světa. S naším průvodcem totiž vyberete správný dárek pro každého!

Je nám jasné, že Vánoce na vás teď útočí ze všech stran. Ani my nezůstaneme pozadu. Stačí pár kliknutí a vánoční dárky budou jako zázrakem vyřešeny a jednu starost můžete s dobrým pocitem hodit za hlavu. Rozmazlete své blízké pravidelným pohlazením po duši, poctivou porcí zábavy a inspirace, na kterou se každý měsíc budou moci těšit. Představte si, jak krásný je to pocit, když otevřete schránku a v ní na vás čeká oblíbený časopis. Pak už stačí uvařit voňavou kávu nebo dobrý čaj a na chvíli si odpočinout od stresu a shonu všedních dnů a přenést do trochu jiného světa. Nakouknout pod pokličky redakci Apetitu i známým šéfkuchařům, nechat se provést krásnou zahradou či zákoutím přírody, pokochat se umně zrekonstrovaným domem, objevit nejžhavější kosmetické novinky či se nechat vtáhnout fantastickým a extravagentním světem módy.

Jaké předplatné vybrat? 

Apetit 12/2020Pro milovníky vaření – Apetit

Vzhledem k tomu, že jste právě teď na stránkách Apetitonline.cz, časopis Apetit vám asi nemusíme dlouze představovat. Do každého vydání se snažíme vměstnat maximum naší lásky k jídlu a vaření. A věříme, že je to na něm opravdu znát. Jasná volba pro všechny, v jejichž hrudi tluče srdce gurmána. 
 

Všechny nabídky si můžete prohlédnout zde.
 

ELLE 12/2020Pro ženu s vytříbeným vkusem – ELLE

ELLE  je módní časopis určený sofistikovaným, nezávislým ženám s citem pro styl. Čtenářkám pravidelně představuje nejnovější módní trendy z ulic i přehlídek světových návrhářů. Kromě toho přináší profily a rozhovory s osobnostmi módy, kultury nebo praktické tipy týkající se krásy, zdraví a fitness. ELLE na českém trhu jednoznačně módním magazínem číslo jedna již více než 25 let.
 

Všechny nabídky si můžete prohlédnout zde.
 

ELLE DecorationPro milovníky designu – ELLE Decoration

ELLE Decoration je unikátní magazín, který představuje designové trendy, stylové interiéry, architekturu, výtvarné umění a zajímavé osobnosti ze všech těchto oborů. Budete ho milovat pro jeho inspirativnost a vyváženou praktičnost. Na jeho stránkách si prohlédnete krásné originální interiéry, špičkovou architekturu, naprosto bezchybný design, ale také konkrétní tipy na nákupy v českých obchodech. Pokud hledáte inspiraci a chcete oživit svůj domov, tak právě pro vás je tu ELLE Decoration. 
 

Marianne 12/2020Pro moderní ženu – Marianne

Marianne je český lifestylový magazín pro sebevědomé a nezávislé ženy. Již 20 let nabízí řadu rozhovorů s významnými lidmi a precizně zpracované články na téma vztahů, zdraví, životního stylu a kultury. Svým čtenářkám také představuje novinky nejen v módě, ale i kosmetice. Marianne, to je mix inteligentního čtení, humoru a lifestylových témat. Své čtenářky chce především inspirovat a pobavit.
 

Marianne Bydleni 12/2020Pro ty, kteří chtějí zvelebit domov – Marianne Bydlení

Marianne Bydlení je jediný časopis o bydlení na českém trhu, který se v rámci projektu Proměny zabývá skutečnými realizacemi interiérů svých čtenářů. Redakční tým tvoří profesionální interiéroví architekti, kteří při proměnách respektují jak individuální životní styl každého klienta, tak jeho finanční možnosti. Výsledkem jejich práce je profesionálně navržený interiér, který může být inspirací i pro ostatní, a také autentická reportáž z proměny, která nemá obdobu.
 

Marianne Venkov & styl 12/2020Pro milovníky tradic – Marianne Venkov & styl

Časopis pro všechny, kdo touží po životě v přírodě a klidu, kdo si uvědomují smysl tradičních hodnot. Marianne Venkov a styl se věnuje nejkrásnějším stránkám českého venkova opravdu ve velkém stylu. Zachycuje život na vesnici ze všech aspektů - od bydlení, zahrady a tipů na cestování přes chov domácích zvířat, tradiční řemesla, dětské hry až po recepty z regionálních surovin a nezapomíná ani na nejčerstvější módní trendy.

Zajímavé informace si tu najdou jak aktivní lidé, toužící po úniku z města, tak milovníci domácích mazlíčků nebo děti, které prostě obrázkové časopisy milují.
 

Burda Style 12/2020Pro zručné – Burda Style

Časopis Burda Style vás provází již 25. rokem a rozhodně má stále co říct! Každé vydání prezentuje nejnovější trendy a funguje jako profesionální rádce a průvodce světem střihů a šití. Burda pomáhá i s výběrem módních doplňků a její vlastní tvorbou. Součástí magazínu jsou také speciální vydání jako Burda Pletení, Burda Easy, Burda Kids a mnoho dalších. 
 

Všechny nabídky si můžete prohlédnout zde.
Jednotlivé speciály Burdy lze objednat i zpětně zde.
 

Pro (věčné) děti – LEGO

Lego CityLEGO City

V tomto časopise malý čtenář zažije dobrodružství se svými hrdiny LEGO®! V městě jsou bankovní lupiči stíháni policií, stavební dělníci město zvelebují a hasičský sbor zažehná všechny katastrofy. Hrdinové LEGO® se o bezpečí vždy postarají! Každé vydání obsahuje napínavé komiksy, skvělé plakáty a složité hádanky. Zárukou ještě větší zábavy jsou jedinečné mini stavebnice LEGO® CITY®.
 

LEGO NinjagoLEGO Ninjago

Časopis LEGO® NINJAGO® obsahuje akční komiks se statečnými nindža hrdiny Kaiem, Clayem, Colem a Zanem. Všichni čtyři vezmou čtenáře na dobrodružnou misi a cestu plnou výzev. Časopis obsahuje cool plakáty, zapeklité hádanky a originální mini LEGO® NINJAGO® stavebnici. Na časopis se malí čtenáři můžou těšit osmkrát do roka.
 

LEGO Star WarsLEGO Star Wars

Časopis LEGO® STAR WARS™ nabízí kosmický komiks z vesmíru STAR WARS™. Součástí časopisu jsou i zábavné hádanky, které potrápí i ty nejbystřejší čtenáře, plakáty a exklusivní mini stavebnice LEGO® STAR WARS, které budou malým čtenářům závidět i dospělí fanoušci legendární hvězdné ságy. Časopis vychází osmkrát do roka.
 

LEGO Disney PrinceznyLEGO Disney Princess

Sen podívat se do světa Disney princezen je o něco blíž! Pohádkový komiks z časopisu LEGO® Disney Princezna je branou do magického světa. Tvůrčí omalovánky, magické hádanky a dva romantické plakáty nabízejí spoustu zábavy. Ke každému vydání je originální mini stavebnice LEGO® Disney Princezna, která zve malé fanoušky ke hře. Malé čtenářky se na časopis mohou těšit čtyřikrát do roka.

 

Související články

Apetit magazín

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků
  • Lidé a jídlo

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků

Na začátku byla myšlenka setkat se s vámi, našimi čtenáři, nejen v létě, ale také v druhé polovině roku. Vychutnat si skvělé jídlo, popovídat si, nakoupit dárky, zkrátka si užít krásný den. Bude osvědčený letní recept fungovat i v zimě?...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
549 Kč
384 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč