0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Cloud 9 Exclusive: Když máte rádi klid

Cloud 9 Exclusive: Když máte rádi klid
sdílet:
Pražský bar, který trůní takřka na střeše hotelu Hilton, má hned tři novinky. Vrací se do něj Roman Uhlíř, který stál u zrodu Cloud 9 a podílel se na přípravě konceptu před jeho otevřením a půl roku po otevření bar vedl. S ním se do Cloud 9 stěhuje i jeho barmanská škola R.U. SHOP Bartending School, kterou bude rozvíjet už jen pod hlavičkou Hilton. Do třetice všeho dobrého vznikl pod hvězdami Cloud 9 Exclusive lounge.


„Cloud 9 Exclusive lounge je místo, kde si můžete vychutnat klidnou klubovou atmosféru, i když je klub úplně plný, lidé se tísní u baru a žádají barmany o ty nejoriginálnější koktejly,“ vysvětlil koncept Cloud 9 Exclusive lounge Roman Uhlíř. „Každému hostu Cloud 9 Exclusive lounge podáváme jako pozornost podniku ochutnávku našeho nejpopulárnějšího koktejlu Charisma a výběr kanapek. Vzhledem k omezené kapacitě pouze 24 míst je doporučená rezervace, minimální konzumace v Cloud 9 Exclusive lounge je 1000 Kč na osobu,“ doplňuje Roman.

Nabídka Cloud 9 Exclusive zahrnuje kromě originálních signature koktejlů také superprémiové koktejly namíchané z těch nejlepších ingrediencí, jako je například koktejl Madame de Pompadour z Remy Martin Louis XIII, Grand Marnier Rouge a Moët et Chandon Dom Perignon. Mimochodem, tento koktejl vám barman připraví přímo před nosem na speciálním barovém vozíku. Těšit se můžete ale i na rozšířenou nabídku šampaňských vín, superprémiových destilátů a vín, jako např. Chateau Petrus 2004. Koktejly, které najdete i na běžném Cloud 9 menu, jsou v Exclusive lounge kombinovány s čokoládovými pralinkami s příchutí daného koktejlu. Prostě mňam!

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Dutch baby: Neodolatelná palačinka z trouby
  • Jak na to

Dutch baby: Neodolatelná palačinka z trouby

Vydatná snídaně, rychlá večeře nebo jednoduchý dezert? To je Dutch baby – palačinka z jedné pánve, která udělá parádu na každém stole. Není s ní skoro žádná práce, máte hned hotovo a hodí se na ni čerstvé ovoce s javorovým syrupem, ale i...

Obchod Apetit