Co o víkendu k snídani? Bohémský brunch

sdílet:
Po třech měsících opět otevírají jednodenní restaurace. Další Restaurant Day proběhne v sobotu 16. listopadu. Až se proberete z pátečního ponocování, zajděte si na brunch do Basement baru.

Rozproudit život na nečekaných místech, vytrhnout kolemjdoucí ze stereotypu, uspokojit chutě své i ostatních a sdílet nadšení pro dobré jídlo a pití – to všechno spojuje pop-up restaurace, bez ohledu na to, kde se zrovna objeví nebo co k ochutnání nabídnou. Často vznikají nezávisle na sobě, čtyřikrát do roka se však otevřou ve stejný okamžik u příležitosti akce Restaurant Day. Více o celém konceptu si přečtěte třeba v článku tady.


Bohémy na jeden den


V Praze se již tradičně do celosvětové akce pro gastronomické neprofesionály a milovníky jídla zapojuje Boho Vintage Concept Store. Jednodenní pop-up restauraci otevře u příležitosti Restaurant Day v prostorách Basement baru, který se nachází na stejné adrese jako Boho Vintage Concept Store, a to ve Francouzské ulici 76 v Praze 10. Boho Brunch začíná až ve dvanáct hodin, takže nemusíte nikam spěchat a klidně si můžete vychutnat ranní lenošení v posteli. Pravá anglická pozdní snídaně se bude podávat po celý den, šálky s kávou budou bezedné a chybět nebudou ani klasické víkendové vyprošťovací koktejly či sladké dobroty pro všechny mlsouny. A to všechno za doprovodu melodického jazzového piana. Více o akci na Facebooku: https://www.facebook.com/boho.pop.up#!/events/670896089611628/

Foto: Patricia Madarová, Boho Vintage Concept Store
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit