Co pít v zimě? Horké bublinky

sdílet:
I chladné sychravé počasí si můžete parádně vychutnat. Na tvář patří úsměv a do ruky horký nápoj. Obojí vám zvedne náladu.

Pro všechny experimentátory jsou tady novinkové drinky z dílny mixologů Bubbleology. Ti na měsíc listopad a prosinec vymysleli tři drinky, které vám zpříjemní zimní období. Na výběr máte horký banánový nápoj s příchutí pralinek a tapiokovými perlami, zázvorový drink s pomerančovými praskajícími kuličkami a bubble tea s příchutí cookie a jogurtovými kuličkami. Všechny lze také objednat v neslazené verzi (tu doporučujeme, pokud si nechcete zalepit pusu).

Proti únavě


Bubble tea je fenomén z Tchaj-wanu, který obletěl svět a své fanoušky si získává i u nás. Nápoje rozmanitých barev a příchutí nejsou jen pro teenagery. Skvělé jsou i pro ty, kteří bez kofeinu nedají ani ránu. Nápoje se připravují z kvalitních sypaných čajů – černého oolongu nebo zeleného jasmínového, které jsou díky povzbuzujícím účinkům a vysokému obsahu teinu zdravější alternativou energetických drinků. Varianty se zeleným čajem jsou také plné antioxidantů.Barové laboratoře Bubbleology najdete po celé České republice i na Slovensku. Je jen na vás, kam to máte nejblíž.

Zázvor místo rukavic


K podobným novinkám jsme v redakci skeptičtí, ale tahle nás opravdu baví. Když máme chuť na hutnější kávovou variantu, dáme si mocca & mandle, a když potřebujeme pořádně nakopnout a zahřát, necháme si od bubbleologa namíchat teplý fresh ginger & orange s jasmínovým čajem. Navíc se nám líbí, že nápoje neobsahují laktózu ani vepřovou želatinu, takže si je užijí i vegani.
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit