0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Co sledovat o podzimních víkendech?

televizní pořady o vaření
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Návrat na televizní obrazovky slaví hned dva oblíbené pořady, Herbář a Karolína, domácí kuchařka. TV Paprika přináší nový pořad s Markétou Hrubešovou a Patrikem Bečvářem.  

Herbář - každou neděli v 18:25 na ČT1

Kateřina Winterová a Linda Rybová natočily pro Českou televizi čtvrtou řadu Herbáře. Nových dvanáct dílů představí dalších třicet bylin a poradí, jak s nimi naložit. Především však diváky zavede do kuchyně našich babiček a prababiček za takovými jídly jako jsou uhlířina, merhované koláče, toleranc, oukrop, škubánky, rozhuda či moumelich.Vedle návratu do minulosti nebudou chybět nové chutě současné gastronomie a zajímavé výlety a rozhovory, v nichž se snoubí témata budoucnosti, trvalé udržitelnosti, držení tradic a ekologie.

Herbář ČT1

Karolína, domácí kuchařka - každou sobotu v 17:00 na Primě

Karolína, domácí kuchařka je praktickým rádcem i oslavou domácího vaření, kterým provází přirozená, charismatická a praktická moderní žena. Není profesionální kuchařkou, ale vaření je její láskou a vášní. Vychází z tradice našich babiček, vstřebává nové vlivy a inspirace, sbírá nejrůznější recepty, výborně a nápaditě vaří z dostupných surovin v čase, který ji v životě zaměstnané matky tří dětí zbývá. Se sympatickou Karolínou Kamberskou lze vařit rychle, zdravě a s nápadem, přitom však kvalitně. Její praktické domácí recepty využívají v moderním kontextu tradici a kořeny české kuchyně i inspiraci evropskou gastronomií. Nabízí užitečné nápady, rady a kuchařské techniky, objevuje opomíjené nebo klasické a zapomenuté suroviny, které jsou běžně dostupné. Každá epizoda má konkrétní širší téma, které má spojitost s jednotlivými recepty.

Karolína - domácí kuchařka

Recepty pro radost s Markétou a Honzou - každou sobotu a neděli v 16:00 na TV Paprika

Oblíbený pořad o vaření Recepty pro radost s Markétou a Honzou se vrací na TV Paprika. Moderátorka Markéta Hrubešová tentokrát vaří po boku hvězdného šéfkuchaře Jana Kvasničky. Ve veselé atmosféře, okořeněné příjemnými rozhovory i několika VIP hosty, předvádějí chutná jídla, která dokáže připravit opravdu každý. 

Recepty pro radost s Markétou a Honzou

Související články

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč