Co víte o čaji? Odpovězte na otázku a vyhrajte s námi chutné a harmonické osvěžení

sdílet:
Komerční článek - Zjistěte, jak chutná spojení lahodného čaje a šťavnatého ovoce

Propagace značky Natea.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

NateaKouzlo čajových lístků se skrývá v blahodárných účincích na celý organizmus - očišťuje vaše tělo a uvolňuje mysl. Navíc je čaj skvělým zdrojem energie.
Prémiové ledové čaje SunDay Natea nyní přicházejí se zcela novou přírodní recepturou bez přidaných sladidel a konzervantů, a tak můžete pravidelně doplňovat pitný režim, osvěžit se a zároveň si skvěle pochutnat.

Všechny příchutě jsou vyráběny jedinečnou technologií na aseptické lince v mikrobiologicky čistém prostředí, což znamená, že zůstává zachována původní kvalita pečlivě vybraných surovin. Přírodní čajové extrakty pochází jen z těch nejlepších světových čajů, jejichž chuť je již sama o sobě dokonalá a nepotřebuje žádné chemické látky a umělé cukry.
Prémiové Ledové čaje SunDay Natea vás se svými 7 originálními příchutěmi si můžete vychutnávat po celý den.

Soutěž ukončená.

Vyhrávají:
Radka Benešová
Jakub Dresler
Aneta Procházková
Barbora Švecová


Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.hf.cz/podminky.php Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Hachette Filipacchi 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 3, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.


Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit